Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a következő...

Mit jelenthet a következő álom? (16L)

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hog a gimivel voltunk osztálykiránduláson nemtudom, hogy hol, este kint sétáltunk az erdőben, és valahogy szétszakadt a csoport. Egyedül mentem tovább, láttam egy szép farkasszobrot. Utánna nemsokkal valami furcsa dolog történt. A kezem hírtelen elkezdett zsibbadni, odanéztem, egyre jobban vörös lett, mintha a bőröm alatt véreznék. Kerestem közben a barátomat (igazából az egész álmomban őt kerestem), kiáltottam is utánna és hírtelen elkezdett a számból ömleni a vér... És felébredtem

Nem tudom, hogy jelenthet-e valamit, de annyira realisztikus volt az álom.



2012. okt. 27. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a magány témája jutott erről eszembe. a farkasra is úgy emlegetjük néha, hogy magányos (bár persze falkában is él). és maga az is, hogy elveszted a kapcsolatot a többiekkel és a barátodat sem találod.
2012. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de hát nem vagyok magányos a barátom mellett

és a "belső vérzés"? meg a számból ömlő vér?

meg h ha nem ébredtem volna fel meghaltam volna?

2012. okt. 27. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ég adta világon semmit nem jelent, ezt álmodtad és kész.
2012. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mármint az álmodban haltál volna meg,ha nem ébredsz fel?Ezen kár filózni,sose fogod megtudni.

Amúgy az álom meg nem jelent semmit.sokszor álmodik az ember mindenféle baromságot.Ne foglalkozz vele.

2012. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszemben, hogy a barátod Romolus leszármazottja és ezért van ott a farkas szobor.
2012. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Az tény, hogy mindkettőnk kedvenc állata a farkas :)
2012. okt. 27. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:

mondhatjuk ezt úgy is, hogy nem magány. hanem arra ébredtél rá, hogy egyedül nem vagy magadnak elég. hogy kellenek a társak, mert egyedül nem jó, egyedül elveszel, sérülsz :)


de akár azt is mondhatja, hogy a barátod nagyon fontos neked. mert végülis őt kerested és nem a barátaidat.


bár az is érdekes, hogy akkor is véreztél amikor a farkas szobrot láttad és akkor is amikor a barátodért kiáltottál. lehet akkor nem véreztél volna, hogyha elégedett tudsz maradni elveszve is.


amúgy szerintem is olyasvalamik az álmok, amit az agy véletlenszerűen összerak abból ami a fejedben van. mélyebb jelentése nincs. csak egy ilyen asszociációs lehetőség. mindent összetársít amit ott talál. mint egy olyan főzés amibe összevissza beledobálsz dolgokat amit éppen találsz és valami lesz belőle. és ezt elég mókás nézni.

2012. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem azt akarja jelenteni, hogy nem biztos, hogy jó úton jársz. A mostani élethelyzetedben nem aggódsz valamiért?

Nem agyalsz valamin, amivel magadat marcangolod?

2012. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?
2012. okt. 27. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Vigyázz, mert ő látó és lát, szóval ne próbálj hazudni neki!
2012. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!