Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hetek óta arrol álmodok hogy...

Elsetro kérdése:

Hetek óta arrol álmodok hogy holtan fekszek az ágyamba. De nem is történik semmi agasztó ez az egész letört vagyok tőle . Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így a körülmények ismerete nélkül nehéz behatárolni. Jelenthet önsajnálatot, változásra való vágyakozást, ellaposodott az életed, zsákutcában vagy. Nem jelenti azt, hogy meg fogsz halni v hasonló. Nyugi.
2012. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát gondoltam hogy nemhalok meg...

am a körülményekröl csak annyit hogy minden rendben van.(:

lehet egy régi csalódás mer volt barátnőmet még szeretem a mai napig de ő mással van lehet ez van kihatással rám vagy nemtudom .

2012. szept. 18. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem halsz meg, csak épp nem most rögtön :)
2012. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszer biztos :D
2012. szept. 18. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Halál: Hosszú életet jelent. A halál azt is jelzi, hogy életünk egy szakasza lezárul, ideje új terveket készíteni.

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni.


ágy

Fáradtság, unalom. Ágyat vetni: új kapcsolatra vágysz.

2012. szept. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!