Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Pretty Little...

Miről szól a Pretty Little Liars? Én nem értem mi történik, olyan összevisszaság az egész!

Figyelt kérdés
Valaki leírná nagyjából a tartalmát? Milyen titkot őrizgetnek? Mert azt se értem.
2012. júl. 28. 14:00
 1/7 DonnieDarko ***** válasza:

"A sorozat központjában öt lány áll, akik közül az egyikük, Alison egy rejtélyes éjszaka után eltűnik. De a testét nem találják sehol. Egy évvel később a lányok eltávolodtak egymástól, de hirtelen rejtélyes üzeneteket kapnak egy titkos A-tól? Ki lehet vajon az az A? És miért tudja a lányok összes titkát?"

Az elején én sem értettem mindent, de ahogy nézed a sorozatot egyre több minden kiderül.:)

2012. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) De úgy látom te tudod miről szól a többi része csak nem akarok leírni! :D Amúgy eddig én is eljutottam, mert pár részt láttam belőle, de angolul, úgyhogy azért se értettem annyira. De Alison meghalt, nem?

Olyan sok furcsa szereplő van benne, nem is tudom pontosan ki-ki. Csak Aria-t tudom hogy ki. :)

2012. júl. 28. 14:56
 3/7 anonim válasza:

miért nem nézed akkor feliratosan? fent van neten is

*****

kezd elölről ,így

az első részek szerintem mindenkinek értelmetlen,de ahogy nézed kiderülnek a titkok,és nagyon izgalmas sorozat:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor így nézem majd. De szerintem így se fogom érteni. Túl sok a szereplő.
2012. júl. 29. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető,annak ellenére,hogy azt mi sem tudjuk,ki ölte meg Alit,és ki bántja a csajokat.De amúgy nem összevisszaság.

Amúgy én már kétszer végignéztem az eddigi részeket,szóval ha kérdésed van írj bátran.

2012. júl. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Hát nincs konkrét kérdésem, csak ahogy a kérdésben is írtam, hogy miről szól úgy nagy vonalakban. Most már felirattal nézem és így jobb. Kezdem megismerni a szereplőket. De amúgy még nem derült ki a végén hogy ki írta az sms-eket? Vagyis már 2-3 évada is van, vagy nem?
2012. júl. 31. 15:32
 7/7 anonim válasza:
100%
igen van,de a 3.ból csak pár rész:) én a 2. végénél járok és még nem derült ki kiírja ezeket,és nem is fog a sorozat tényleges végéig szerintem:D de remélem nem lesz 7 évados mert megőrülök mire megtudom :) :(
2012. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!