Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Számokkal álmodtam, mit jelent?

Számokkal álmodtam, mit jelent?

Figyelt kérdés

Az álom: Idegen bolygón álltam egy ismeretlen lánnyal, körülöttünk ilyen galaxisok, meg csillagködök (valami olyasmi mint abban a Kapcsolat filmben a végén), aztán annyit látok hogy a lány karjain számok jelennek meg (17, 21, 22, 98, 444, 11, 5, 57, 134), majd rám néz és eltűnik. A következő pillanatban a saját kezemre nézek, fehéren izzó fájdalom és számok vésödnek a bőrömbe (48, 32, 4, 77, 2, 404, 135) de a legfurább az egészben hogy bal tenyerem belső felére egy kellemes, simogató érzéssel kísérve megjelenik a 3-as szám. Majd megdermedek, lassan elsötétül minden, de aztán jött a félelmetes rész. Éveknek, évszázadoknak tűnő időkig csak álltam ott teljes sötétségben, teljesen tudatomnál voltam (már amennyire egy álomban lehet) és mintha több száz évig csak álltam volna ott egyedül. Aztán csörög az óra és felébredek. Napokig a hatása alatt voltam, mintha tényleg ott lettem volna annyi esztendőig a sötétségben, annak a magánynak az érzése és a kilátástalanság még mai napig megvan ha rá gondolok. A számokra is emlékszem sorrendben nem tudom elfelejteni. Ez múlt héten szerdán történt de még mindig fejből tudom a lány és a saját számaimat is. Pedig le sem irtam őket, szükségtelen... Viszont a lány kilétére azóta se találtam választ.

Úgy érzem vissza kellene mennem ismét hogy megértsem, pszichedelikus szereken is gondolkoztam hátha megnyitják a fejemben azt a csapot amiből ez kifolyt, vagy én nem is tudom.

Vélemények??



2012. máj. 16. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a fantáziád, és remek a memóriád. :)

25/L

2012. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott!
2012. máj. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de ez csak fantáziálás volt amit leírtam feljebb. Kissé kegyetlen dolog volt beismerem, nem akartam játszani az emberek hitével, viszont regényírásra adtam a fejem és az ennek tudatában nem lévő emberek véleményére lettem kíváncsi, mennyire találjátok fantáziadósnak az elképzelést. Nos mivel kaptam leveleket, nagyon is hittel átitatottakat, ezért inkább nem ámítok tovább senkit mert senkiben sem szándékozom hamis érzéseket kelteni.
2012. máj. 16. 04:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Játszd meg a lottón.
2012. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy álom volt, nem testen kívüli élmény? Végül is, hogyha azt érezted, hogy 100 évig magányba álltál ott az lehetséges lenne, mivel mikor álmodunk állítólag a lelkünk ki is léphet a testünkből. Az, hogy 100 évig magányba álltál az azzal magyarázható, hogy a túlvilágon nem érzékeljük az időt. A túlvilágon 1 perc kb. 900 évnek számít itt a Földön.
2012. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég jó. Tehetséges vagy, hajrá! :)
2012. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5ös válaszoló: Hogy lehet ekkora hülyeséget írni?

Az álom valóban nagyon érdekes de csak ennyi.... nem érdemes vele foglalkozni.

2012. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!