Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg lehet álmodni a jövőt?

Meg lehet álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Láttam valamit álmomban, amire nagyon vágyom. Lehetséges, hogy ez lesz velem a későbbiekben, vagy csak annyira kattog az agyam rajta, hogy ezt álmodtam? Volt már valakivel ilyen, hogy később megtörtént vele amit álmodott?
2012. ápr. 11. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valami nyílvánvaló baromságot álmodsz, akkor valószínűleg beválik. De nem.
2012. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy azért álmodtál róla, mert nagyon szeretnéd, és állandóan ez foglalkoztat, ettől függetlenül én már álmodtam meg egy jövőbeni eseményt előre, de az rossz volt.
2012. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy azt álmodtam, egy személlyel nagyon összeveszek, és pár hét múlva úgy is lett, de nem azért, mert megálmodtam, hanem mert már a levegőben lógott. Szóval ha már álmodban is azon filózol, akkor valószínűleg ébren is "hajtasz rá", és összejöhet. De ennél több nincs a dolog mögött.
2012. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok dolgomat megálmodtam,de nálam ezek figyelmeztető álmok voltak.Csak sokszor nem vagyok arra képes,hogy felfigyeljek arra amit éppen álmodtam.Hanem megyek tovább,aztán később,amikor már bekövetkezett amit álmodtam akkor már déja vu érzésem támad és rádöbbenek arra,hogy a múlt héten ezt álmodtam
2012. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem mindenkivel volt már olyan hogy megálmodott valamit és az később megtörént.. Ezt hívják Deja vu-nak..
2012. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan rokonom aki megálmodta hogy baj lesz, de csak elég nagy családi tragédiáknál fordult elő. Nagy érzelmi intenzitás kell hozzá. Az nem elég nagy, hogy leülsz és "megakaromnyerniazötöst megakaromnyerniazötöst...."
2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Ez 2 féleképpen lehet:

- vagy az agyad már régen tudja, hogy mi következik, csak a tudatodig még idáig nem jutott el,

- vagy pedig álmodsz valamit, és aztán te magad megoldod, hogy bekövetkezzen.

2012. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen meg! Éjjel azt álmodtam hogy egy temetésen vagyok,láttam kiírva apám nevét és hogy hány éves egy keresztre. Felkeltem megkávéztam,és becsengettek a rendőrök hogy öngyilkos lett.
2012. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!