Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet gyilkosságról...

Mit jelenthet gyilkosságról álmodni?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát álmodtam...

Kb. 10 férfi volt az álmomban, akik engem kerestek. Én a hálószobámban bújtam el, az ágy alatt, mivel mindnél fegyver volt. Puska volt náluk. És egyszer csak a szoba ajtajában egy csapat rendőr jelent meg, mindenféle fegyverrel. A gyilkosok pedig feladták a reményt, és egymás elé álltak, az ágyam tetején és egymás fejéhez tartották puskáikat aztán elsütötték. Minden csupa vér volt és ember maradványok. Én pedig az ágy alatt dörömböltem, ordítottam, sikoltottam. Idegsokkos lettem.

Aztán felébredtem... azóta is ezen töröm a fejem, hogy mi lehetett ez?



2012. ápr. 10. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy sok horrort, akciófilmet és thrillert néztél. Az agyad álmodban "nagytakarítást" is végez, és ilyesmit talál ott. A REM fázisú álomban szokott ilyesmi előfordulni, azért is emlékszel rá vissza.
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát egy pár nappal vagy egy héttel ezelőtt néztem a Bérgyilkosok viadalát...
2012. ápr. 10. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ez volt az utolsó thriller amit néztem
2012. ápr. 10. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

én is sok ilyesmit álmodtam anno,pl magassarkúval egy férfi mellkasában voltam, mármint a sarok és addig forgattam benne, míg bele nem halt az illető.

ez akkoriban volt velem, amikor a barátom megcsalt, meg benne voltunk egy rakás stikliben és körözték a rendőrök, engem vallattak,meg ilyen zűrös korszakomban.

2012. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megint ezzel a nagytakarítással jön az elsö válaszoló... röhej.
2012. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt, nem is akármilyen, hanem ez a tavaszi nagytakarítás volt.
2012. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ne mondjátok már! igen is takarítást végez! a fölösleges információt törli! benne volt a TV-ben!
2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!