Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokat szoktam álmodni....

Nagyon sokat szoktam álmodni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon sokat szoktam álmodni álltalában 1 éjszaka alatt 3-4-et de valamikor 6 is összejön. Nem szoktam annyira rosszat álmodni aztse mondom hogy jót de olyan szinten hülyeséget hogy az már rosz.Álltalában nem számít hogy mennyi idő telik el mindeggyik álmomra részletesen emlékszem. Pont ma került szóba valami és elmeséltem hogy 2 évvel ezelőtt (kb.) mit álmodtam. és akármelyiket fel tudnám idézni de úgy hogy magam előtt látom tökéletesen a helyszínt,hogy hányan és kik voltak ott,az épületek alakjára stb. a többiek (ismerősök ,barátok,családtagok) azok eggyáltalán nem is emlékeznek az álmaikra nem is szoktak álmodni.Én miért álmodok ilyen sokat? Itt az oldalon levelezek egy emberrel és ő azt mondta hogy ő is ugyanígy volt hogy sokat álmodott stb. és egy idő után sokszor álmodott tudatosan (most is). Lehet hogy én is közelítek ehhez a szinthez? Van olyan korszak ,kb 1-2 hét amikor nem álmodom semmit vagy csak 1-1 álmot éjszakánként azután megoldódik a dolog és ugyanúgy 3-4-et álmodok és tisztán emlékszem rá. És ez lehet örökletes pl: dédpapámtól,Másik régebbi rokonomtól? vagy nem lehet örökletes? mert senki sincs a rokonságba aki olyan szinten álmodik mint én vagy álmodott volna. lehet olyan aki így álmodott de én nem ismerhettem mert lehet születésem előtt évtizedekkel meghalt? lehet ez örökletes? hallottam már olyan hogy akkor álmodunk ha nem alszunk mélyen. és általában fáradtan alszom el úgy mint a többiek. akkor én hogy lehetnék kevésbé fáradt? Nem értem >< szoktam szerelemről,utazásról,játékról(pl:futás,fogócska),animékről(nagy fan vagyok) egyszóval mindenről álmodni.
2012. ápr. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért van mert nem alszol mélyen.
2012. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akor hogy tudnék mélyen aludni? miért nem alszok úgy mint a többi?
2012. ápr. 8. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Egyszerűen sok minden foglalkoztat és emiatt nem tudsz este ellazulni. Biztos megoldás nincsen rá, hogy mélyen aludj, de népi praktikák alapján a lefekvés előtti meleg tej vagy kakaó segít.
2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D hát én ilyeneket nem szoktam inni >< a tej elmegy de a kakaót nem szeretem. de amúgy akkor lehet hogy közel állok a tudatos álmodáshoz?
2012. ápr. 10. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Amikor tudod, hogy álmodsz, irányíthatod. De egy nagyon tartalmas nap után szerintem nem lesz erőd álmodni. Pl. mozogj, fuss, olvass, csinálj valami izgalmasat :) hátha segít a mély alvásban.
2012. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is nagyon sokat szoktam álmodni, de most már inkább 1-2 hosszabb dolgot...de én már nagyjából tudom irányatni amikor már 'pihentebb' vagyok, szóval 1-2 órával felkelés előtt(:

de engem annyira nem zavarnak, csak kicsit hüyleségek, de a bff.-eim is ilyeneket álmodnak.

2012. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!