Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kristályokkal álmodni mit jelent?

Kristályokkal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés
Tömören annyi hogy éjjel az utcán voltunk, ezelött is volt az álomba story de az lényegtelen, ezek a kövek meteorként villámgyorsan lehullottak az égből, én végig elhunyt apámmal voltam, ő szinte alig szólt. Az első kristály egy 1centis brilliáns gyémánt volt és nagyon erős fénnyel világitott csillogott, utána 2szer hullott még az égből 5 centis ásványkristály, elöbb kék aztán rózsaszin szinnel, és ezek halvány fénnyel világitottak a sötétben és a cuccaim között amikor elraktam őket, aztán késöbb még egy nagyon könnyü fémtárgy esett le pattanva a gazba, ez nem világitott, de voltak rajta egyszerü fekete jelek, néhány oldalán, szabályos test volt négyzetekből, de nyolcszög alapja volt.
2012. ápr. 8. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel még:

- Faterom már 3 éve elhunyt, csak néha álmodok vele.

- Álmaimra is ritkán emlékszem, de ez nagyon tiszta álom volt.

- Fémtárgy 10-12 centi nagyságú, és az alakja dodekaéderre hasonlitott legjobban, de nem az volt. Elöször azt hittem róla hogy focilabda, szürke színe volt.

- Mindem meteor puskagolyó gyorsasággal és villanással, nagy hanggal lepattanva a földön pont mellénk esett, és nem okozott pusztitást, és az ásványok amikor felvettük őket forrók voltak.

2012. ápr. 8. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekelnek a kristályok és pénzre vágysz? ( A kristályok sok pénzt érnek)
2012. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdekes álom. Az utca a hétköznapokat jelenti. Az elhunyt szülő (részvétem) a múltat jelképezi, míg az égből hulló kristályok, drágakövek a jövőben téged érő szerencsét, lehetőséget. Az, hogy többször és más formában hullottak, az a többszöri esélyt elképezi. A fémtárgy a külső segítséget szimbolizálja, mivel kódokban érkezik, te nem fogod észrevenni, vagy meghálálni. Remélem sikerrel jársz, és nagyon sajnálom, hogy csak most regisztráltam, így késve jött a jelentés.
2013. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!