Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már ilyen betegeset?...

Álmodtál már ilyen betegeset? Azt álmodtam hogy a hugommal szeretkezem! Mit jelent az ilyen álom?

Figyelt kérdés
Semmi ilyen nincs a dologban,soha nem gondoltam ilyenre de ma ezt álmodtam még most is oda vagyok ettől az álomtól lelkileg.Félre értés ne essék,nem izgulok rá.Kész vagyok teljesen.Nagyon rosszil érzem magam...Mit jelenthtet ez?
2012. márc. 30. 12:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A legorsszabb az egészben hogy jó volt...jól éreztem magam.Tudom ez így betegen hangzik de kellemes volt,de amikor felkeltem akkor már nem..
2012. márc. 30. 13:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Nah! :D Látom nem vagyok vele egyedül! :'D Hogyan lehet ilyet álmodni egyszerűen nem tudom.:S
2012. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ku.rva rosszul vagyok komolyan...mintha lelkileg megtipostak volna kb.
2012. márc. 30. 13:08
 14/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ez megnyugtat, én nem egyszer álmodtam azt, hogy apámmal... Pedig 5 éve nem élek vele és utáljuk egymást, mint a sz*rt. Az öcsémmel is álmodtam hasonlót. Egyik rosszabb volt, mint a másik, és nagyon megrázó!

Nem mi vagyunk az egyedüliek, több ilyen kérdést olvastam itt is.


20L

2012. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egy dokumentum filmben láttam, hogy az álmok feltehetően ugy keletkeznek hogy este az agy probálja az elmúlt napok emlékeit rendezni, sorba rakni, de vannak olyan dolgokat miket még nem tud hova kategorizálni és abból keletkeznek az álmok. pl ritkán találkozol a hugoddal, de nem régibben beszéltettek, vagy szóba került valahogy. Hasonló emléked van a szexről, csináltad, vagy szóba került, vagy láttad ilyesmi...
2012. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 9

egy kis "ördög ügyvédje" utalás akart volna lenni:) abban merül fel hasonló téma, bár ott kisebb csavarral

2012. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy az ember pont az ilyen álmokat nem felejti el könnyen... :S Bezzeg ha valami tök jót álmodok, mire kitisztul a fejem ébredéskor, már nem emlékszem semmire.
2012. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik, ne aggódj!

Volt egy álmom, amiben férfi voltam és az utcán fekvő pucér nőket egyenként megdugtam.

Az se volt semmi.

2012. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A jó értelemben vett féltés és szeretet is közrejátszhatott, na meg az esetleges szexuális kielégületlenség. Ebből az agyad összehozhatta ezt a katyvaszt, különösen ha netán a valóságban nincs aki közelebb állna hozzád a húgodnál.
2012. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát a szexuális kielégülés már régen volt az is biztos:D

Én is arra gondoltam,van aki közelebb áll hozzám,csak sajnos ő is messsze van tőlem és 3 hónapja szakítottunk,azóta nem is voltam nővel.Igen valószínű hogy közre játszott ez is.De nég mindig nem eszméltem fel ebből az álomból.

2012. márc. 30. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!