Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már ilyen betegeset?...

Álmodtál már ilyen betegeset? Azt álmodtam hogy a hugommal szeretkezem! Mit jelent az ilyen álom?

Figyelt kérdés
Semmi ilyen nincs a dologban,soha nem gondoltam ilyenre de ma ezt álmodtam még most is oda vagyok ettől az álomtól lelkileg.Félre értés ne essék,nem izgulok rá.Kész vagyok teljesen.Nagyon rosszil érzem magam...Mit jelenthtet ez?
2012. márc. 30. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent,csak álmok...

Az álmok többsége csupa zagyvaság...Én nő létemre minden egyes álmomban férfiként látom magam és nőket kényeztetek(már egész kámaszutrát végig próbáltam)...Akkor most kezdjek parázni?:D

2012. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet annak köze hozzá hogy egy évben csak 1-szer vagy 2-szer látjuk egymást?1000 km-re van tőlem.
2012. márc. 30. 12:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Az álmaidat nem tudod kontrollálni és nem jelenti azt, hogy te most valahol mélyen kívánod a húgod. Én is álmodtam hasonlót, nem volt kellemes, de nem paráztam rajta, hisz tudom, hogy semmit sem jelent.
2012. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem parázom,de ku.rva szar.rul érzem magam.Lelkileg kicsit megviselt a dolog...Egész nap meg vagyok zavarodva,annyira életű volt.
2012. márc. 30. 12:56
 5/22 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat valamivel.
2012. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok...

Nem kell szarul érezni magad,régebben nekem is volt hasonló álmom az apámmal,nagyon hülyén éreztem magam reggeli közben...Pedig sosem voltak az apámmal,sőt egyetlen egy családtagommal szemben sem ilyesmi gondolataim....Nem kell belőle ügyet csinálni,és nem kell magad e miatt rosszul érezni,erről nem tehetsz...

2012. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem ügyvéd vagy véletlenül?:D
2012. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nőiességem hajnalán volt egy eléggé durva és részletgazdag álmom apámmal.

Ugyanebben az álmomban volt péniszem is. Nagyon furcsa volt, hetekig nem tudtam túljutni rajta.

2012. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem nem ügyvéd vagyok:D

Miért az ilyen álomhoz ügyvédnek kell lenni?:D

2012. márc. 30. 13:05
 10/22 anonim ***** válasza:

Átérzem, mert egyszer nekem is volt egy álmom... Apámmal.:'SS Napokig az álom hatása alatt voltam és képzelheted milyen jó volt mindig találkoznom akkor vele. Fúú. Visszagondolni is rossz!


Mást nem tudsz tenni, mint próbálni elfelejteni, másra gondolni, ha eszedbe jut terelni az agyad más felé.

2012. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!