Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvás-paralízis volt?

Ez alvás-paralízis volt?

Figyelt kérdés

Két hete történt. Kicsit későn feküdtem le (0 óra körül), és nagyon fáradt voltam. Ahogy lefeküdtem, szinte egyből elaludtam. Hirtelen arra ébredtem, hogy félek, megfagyott bennem a vér, és "pattog" a fülem, mint amikor bedugul és ásítok. Egyszer csak kinyitottam a szemem (eddig csukva volt persze), és mintha egy igen széles fa lett volna a szobámban, ami igen megnőtt. Futó lépteket hallottam, egyszer csak megláttam egy futó, sánta alakot, (jobb lábára sántított, őgy rohant) amint rohan felém. Nem futott, vagy sietett, hanem rohan mint valami őrült. Nem bírtam megmozdulni, sem beszélni. A fa mögött valamit magas, szikár öregasszont/boszorkányt láttam, olyan volt mintha halott lenne, de élt. Ki-ki nézett, gonosz vöröses kékes szeme volt, és mintha nem akarta hogy észrevegyem. Láttam az udvarunkat is. A lényt ami rámugrott nem láttam rendesen, de miközben futott kicsit így nézett ki:

[link]

Őrülten vihogó hangokat, vérszomjasan vihogót, később találtam hasonlót:

http://www.youtube.com/watch?v=45fOEXRC-Y4


Ezután hirtelen csönd lett, mintha vége lett volna. El telt egy rövid idő, majd elaludtam.

Megint furcsa dolgokat hallottam. Olyan disznófélét. Láttam, ahogy egy csapzott kutya jön felém. Megint nem tudtam mozdulni. Ez nem volt annyira ilyesztő, minta másik, de ennél még jobban féltem.bár ennek hamar vége lett, ugyanis arra gondoltam hogy fel kell ébrednem, ami nehezen, de végül sikerült...


2012. márc. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamelyik testrészedet nem tudtad mozgatni? Az alvásparalízis az alváshoz köthető átmeneti bénulás.
2012. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg igen.
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!