Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki mit álmodot és milyen volt?

Ki mit álmodot és milyen volt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy a húgom és a barátja gumikenuban eveztek a szőnyegen.
2012. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy a páromnak megtetszett egy másik lány. Rossz volt, de jó volt felébredni.
2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyszer azt almodtam hogy fiu vok, es magammal sexelek. Arra emlekszem hogy naon valosaghu az biztos (a feelingre nem emlekszek) .
2012. márc. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam hogy az a lány, akivel összejönnék, dobta a pasiját, és összejöttem vele... szar volt felébredni, és vissza sem tudtam aludni :/ Sajnos még a valóságban nem dobta a paliját :(
2012. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ugye rólam azt lehet tudni, hogy elváltak a szüleim!

Tegnap este valahogy szóba jött ez a téma ugye anyut szidták.

Lehet, hogy ezért álmodhattam azt, hogy anyuék együtt voltak és mintha visszamentem volna az időbe! Kis 3 éves kislány voltam akit az anyukája babakocsival vitt sétálni a kisparkba! Ez anyira meghatott, hogy álmomban sírtam! És teljesen külső szemmel néztem a régi gyermekkoromat, amikor még szép és boldog család voltunk. Hát ez eléggé gyönyörű álom volt! :DD

2012. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon sajnálak.:(
2012. márc. 18. 12:04
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Kibelezték az összes ezoterikust, és beköszöntött a béke és tudás korszaka. Rossz volt felébredni, szörnyű...
2012. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
AZT hogy kinyírták az össz népsanyargató politikust..kár hogy csak álom volt.
2012. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!