Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ilyen sűrűn lidércny...

Miért van ilyen sűrűn lidércnyomásom? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Hiába ébredek fel, az álom tovább folytatódik.

Többször volt, hogy a férjem ölelgetett az ágyban, hogy nincs semmi baj, csak álomkép, de én eközben is láttam a nőt/gyereket aki ott állt mögötte a szobában. Ilyenkor félek, vagy inkább rettegek ezektől az emberektől.

Több ilyen éber álmom is volt már. Nem értem miért jönnek elő.


2012. márc. 17. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Apukámnak is volt ilyen gondja régebben. Nagyon zavarta őt és sokszor csapkodott nyitott szemmel hogy elűzze őket onnan meg felállt el akart indulni felé de elesett. Majd 2-3 hónap után elment egy orvoshoz aki azt mondta neki,hogy ez lehet az alkoholtól is meg az idegességtől. Meg felírt neki egy gyógyszert és azóta már nincsen ilyen gondja. Szerintem neked is jobb lenne ha elmennél valami orvoshoz aki ilyenekkel foglalkozik.
2012. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

Alkoholtól persze, hogy ilyen tünetei voltak. Egy részeg ember sűrűn csapkod és hallucinál.

Én soha sem ittam, dohányoztam, nem éltem ilyen dolgokkal. Nem kapálóztam még utánuk, igazából inkább félek attól amit látok. Hiába vagyok teljesen ébren, a jelenség megmarad pár percig. Eldőlni még sohasem dőltem el.

Bevallom gondolkodtam már orvoson, de feleslegesnek tartom, ameddig nem sűrűsödik jobban ez a dolog.

2012. márc. 17. 22:04
 3/3 Alaque ***** válasza:
Osztán azt honnét vetted, Sherlock, hogy az alkoholtól hallzcinálsz? Megittam én már életemben három másik ember adagját is, de hallucinálnom még nem sikerült. Filmekben van ilyen legfeljebb.
2012. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!