Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom velük? Mit...

Miért álmodom velük? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom,hogy elég hülye,és gyerekes álom,de szeretnék ellene tenni,mert amikor felébredek hatalmas űrt érzek,amitől legszívesebben ordítanék!

Az a helyzet,hogy már másodszorra is beleálmodtam magam az Alkonyatba,de nem tudom miért .Jó film,és a könyv is jó,de elképesztő,hogy miket álmodom.

Nem vagyok tinédzser,mielőtt arra hivatkoznátok.

Annyira elrontja a napomat ez az álom,csak arra tudok gondolni,és az a legrosszabb amikor szembesítenem kell magamat,hogy ez csak álom.

Miért van ez?Mit tehetek ellene? Kérlek segítsetek!

21L


2010. aug. 18. 11:56
 1/10 anonim válasza:
70%
Lehet, hogy a tudatalattid vágyik valami természetfelettire, vagy boldogságra , vagy jobb életre mert igaz hogy viszályok vannak köztük, de a végére mindenki boldog lesz és megtalálja a helyét a világban.
2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ezen elgondolkodtam,valószínű tényleg ez lehet az oka!
2010. aug. 18. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
de mi történik az álmodban?
2010. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég butaság be kell vallanom...

Az első: Egy erdőben futott velem Edward,és követtek a többiek is,valaki üldözött és próbáltak megvédeni.

A második: Egy földalatti megállóban voltunk,és nekem valami bajom lett,rosszul lettem.Ő felkapott és rohant velem valahova,találkoztam közben álmomban ismerősökkel is akiket a valóságban ismerek.

Ezt a kettőt tegnap sikerült álmodnom.

Az előtt meg ezt: A nagyszüleim régi házában voltunk először majd a miénkbe,és ott vártuk azt aki bántani akart engem,és a kislányomat(mert álmomban az is volt) az álmomban voltak látomásaim stb..


Komolyan mondom már idegesítenek ezek az álmok,mert ha felébredek,elszomorodom nagyon!

És két álmomban is terhes voltam.

Köszönöm a választ!

2010. aug. 18. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
az alkonyatos szerintem azért van mert most ez a nagy mánia a Twilight és a többi folytatása!!! nem nézted meg többször a filmet? lehet hogy már annyira ottragadt a fejdben a történet hogy azzal álmodtál, ilyen már volt nekem is! a többit nem nagyon tudom hogy mi lehet!
2010. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De,a könyveket is kétszer olvastam,és a filmeket is többször láttam,eléggé tetszik.

Köszi a választ!

2010. aug. 20. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy bonyolultabb vágyálomról van szó?

Elképzelhető, hogy annyira vágysz az alkonyat beli helyzetre, hogy mengmentsenek, hogy valaki ilyen módon megmentsen, hogy ezt álmodod. Az szerintem egyébként mellékes, hogy pont az alkonyatból álmodsz, de lehetne csak egyszerűen egy helyzet, mikor egy fiúval vagy álmodban és remekül érzed magad.

Az agy tipikus reakciúja úgy mond, hogy ne kattanj be!

Kitalálom, az ilyen álmaid után mindig nagyon jó érzés, és bánod, hogy csak álom...Ha ezt érzed tisztán vágyteljesítés, vágyakozás egy jobb körülménybe...mint mikor éhes vagy és tele eszed magad álmodban.

:)

2010. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen igazad van,hogy mellékes,hogy az alkonyatból álmodom,mert tegnap egy semleges fiúval álmodtam hasonlót!
2010. aug. 22. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
ezzel foglalkozol a legjobban, erre koncentrálsz. ezért jön ki az álmodban is. nagyon mély hatása lehetett. nappal kösd le magad valami kellemes és hasznos dologgal, ami kikapcsol.
2010. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 utolsotroger ***** válasza:
szerintem szexelj többet...
2010. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!