Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodok? Mit tehetné...

Miért nem álmodok? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta nem àlmodtam semmit, de pedig szeretnék. Mit tegyek, hogy újra álmondjak? Vagy ez nem így müködik?
2012. jan. 22. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy kimerült? Mert én akkor nem álmodom. vagy túl keveset alszol, és abban az időszakban amikor álmodnál már fel kell kelned. Igazából nakam az a pihentetőbb alvás, amikor nem álmodom (vagy nem emlékszem) De lehet, hogy van erre tudományosabb magyarázat is... engem is érdekelne az ok:)
2012. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem álmodsz azt jelenti, hogy mélyen alszol. Ez teljesen normális főleg ha kimerült az ember. Ha álmodni akarsz akkor azt ajánlom, hogy miután felkeltél aludj vissza rögtön. Ilyenkor nem alszol olyan mélyen és nagyobb az esélye, hogy álmodsz illetve emlékszel az álmodra.
2012. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 default. válasza:
Olyan nincs, hogy évek óta nem álmodsz. Ha nem álmodnál, megőrülnél. Ugyanúgy álmodsz, mint más, csak nem emlékszel rá reggel, mert más alvási fázisban vagy, mikor felébredsz. Egyébként ne akard ezt irányítani, a tested (és az agyad) úgy működik, ahogy neki a legjobb. Ne aggódj, ezek automatikus dolgok...
2012. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem aggódom, csak emlékezni akarok az álmaimra, mert ez így szar. Anna ilyet álmodott, Béla olyat, Cili amolyat, én meg semilyet!

Köszi a segítséget, megpróbálok többet aludni, napi 5 órákat alszok (15 éves vagyok).

2012. jan. 23. 18:15
 5/6 anonim válasza:
álmodsz, csak nem emlékszel, olyan nincs h nem álmodunk, próbáld meg azt amikor reggel felkelsz h becsukod a szemed és nem mozogsz akkor általában visszatér az álom!
2012. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az ember mindennap álmodik de, csak akkor emlékszel rá ha úgy ébredsz.De az is igaz hogy nem mindegy hogy melyik szakaszba mennyi időt töltünk.Lehetséges hogy túl kevés időt töltesz a REM (Rapid Eye Movement-Gyors Szem Mozgás) szakaszban.
2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!