Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok arról a személyr...

Miért álmodok arról a személyről, akit utálok? Nem is 1x.

Figyelt kérdés
Van egy személy akit nagyon nem birok, és múltkor róla álmodtam, de azt h tökre elvoltunk, tollasoztunk az udvaron...Aztán tegnapelőtt megint vele álmodtam, de akkor se haragudtam rá..Miért álmodok róla? Lehet tényleg nem haragszok rá? Mert am alapból nem tudnám megmondani miért utálom, mert semmi okot se adott rá..egyszerűen csak utálom.
2012. jan. 7. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ne utálni, sőt mi több egyenesen szeretni. :D Vizsgáld meg őt és önmagad, lehet amit utálsz benne igazából magadban utálod, és csak őbenne véled felfedezni, és nem akarsz szembesülni a belső szennyeseddel. Fogadd el.
2012. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdekes mert velem is szokott ilyen lenni. o.o de igazából teljesen mindegy hogy nagyon szereted-e vagy nagyon utálod, ha valamivel sokat foglalkozol azzal álmodhatsz. szóval ezért.
2012. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyanok szoktak lenni, hogy akikkel nem vagyok/voltam jóban, azokkal tökre spanolunk álmomban...érdekes, pedig napközben eszembe sem jutnak azok az emberek.


Lehet szimplán az ember agya "engedi szabadjára" magát, pl tudod hogy a szobádban vagy, mégsem úgy néz ki, vagy átlépsz a suli ajtaján a saját udvarotokba, és ugyanígy párosít egy emberhez tulajdonságokat.

2012. jan. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!