Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Mit takar ez az álom?

Mit jelent? Mit takar ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy álmom, ami elgondolkodtat.

Van egy tanárom, akit RÉGEN szerettem. (egyetemista vagyok)

A lényeg az,, hogy az álmomban a tanár összeszedett 7 hallgatót, 6 srácot meg engem... hogy lakjunk vele együtt, egy négyszobás lakásban, minden szobában emeletes ágy, így 2 ember aludt egy szobában, én Vele aludtam egy szobában, minden szobában volt két asztal számítógéppel ott tanultunk dolgoztunk. A lakbér olcsó volt, olcsóbb, mint a kolidíj.

Egyetlen feltétel volt: nem beszélhettünk róla senkinek az egyetemen, és az egyetemen nem is beszélhettünk vele.


2011. dec. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A tudatalattid még mindig szereti őt.
2011. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lassan mély utálat érződik bennem iránta, nem szeretet...
2011. dec. 29. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy egy nagyon fontos döntés előtt állhatsz, de meglehetősen bizonytalan vagy. Tökéletes döntést szeretnél hozni, s ezért rengeteg információra lenne szükséged, mások segítségére, viszont valamiért nem mersz róla beszélni. Nem is ajánlatos akárkivel beszélni, csak egy olyan emberrel, aki komoly tudással rendelkezik a döntésed témájában.
2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Van valami benne, az biztos :-)
2011. dec. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!