Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ezek a pókok...

Liza23 kérdése:

Mit jelenthet ezek a pókok álmomban? Magyarázat lent!

Figyelt kérdés

2 napja folyamatosan pókokkal álmodom! Az 1. este azt álmodtam, hogy a hálójával ereszkedő pók a számra szállt. Nem féltem inkább undorodtam! 2. éjjel pedig rengeteg pókot láttam akiktől már féltem is egy picit! De nem hétköznapi pókok voltak, hanem a csápjuk nagyon hosszú szőrösek voltak! Mióta ezeket álmodtam nagyon rosszul érzem magam!Nyugtalan vagyok, és úgymond érzelem mentes...úgy érzem nincs sok értelme, h élek :S :/ Szerintetek mit jelentenek ezek?


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!


2011. dec. 27. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok álomfejtő, de lehet, hogy van valami az életedben ami nagyon nyomaszt, félsz tőle és úgymond "behálóz", vagyis nem tudsz tőle szabadulni. Lehet ember vagy valami egyéb dolog. A második dolog az szerintem enyhe téli depresszió. Menj többet a szabadba, friss levegőre, főleg ha süt majd a nap, mozogj, járj társaságba. Az is lehet, hogy a depressziódról álmodtál. Az a pók, amitől félsz, nehogy teljesen elhatalmasodjon rajtad. De ez csak tipp.
2011. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem félsz hanem szokatlannak és számodra rendkívül kellemetlennek találod a helyzetet. Első voltam.
2011. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Van benne vmi amit írtál!Hiszen egy embertől tényleg nem tudok szabadulni...valami mindig visszatart...akárhányszor szakítok vele,elhagyom mindig visszafogadom...és azzal nyugatom magam, h mostmár jobb lesz!de persze semmi nem változik...mindig csak tőlem kéri számon a dolgokat és nekem kell "szabályokat" betartanom...ő meg...hát kb a kisujját sem mozdítja...kilátástalannak látom a dolgokat!nem igazán akarok élni!sztem ez nem a téli időszaknak köszönhető, hanem a folyamatos rossz dolgoknak amik történtek velem
2011. dec. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!