Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmomban a...

Mit jelenthet az álmomban a folyton megjelenő meteor, ami sosem ér földet?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy mit álmodok, valahogy mindig megjelenik egy meteor az égen, akár a házban vagyok, akár a szabadban.Menekülök előle, álmomban nagyon megrémülök, próbálok elbújni, de nem igazán sikerül. Viszont sosem ér földet! Csak jön a nagy fény, esik lefele, de nem ér földet.
2011. dec. 23. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg rámutat arra, hogy valami olyasmitől félsz ami téged úgysem fog érinteni.
2011. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A meteorok sosem érik el a föld felszínét, a légkörben elégnek!
2011. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy elérik a talajt 1-2 cm-es darabok. De amúgy nem értem. Amikor felkelsz emlékszel az álmodra miért nem kezdesz el rajta gondolkodni, hogy mit jelent? Végigveszed, hogy mi történt az előző nap, mi foglalkozott, mi érintett érzelmileg? Az álmos könyvek és álomfejtők nem tudják neked megfejteni a saját álmodat.
2011. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki a környezetedben folyton Bruce Willis-ről álmodik...
2011. dec. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Van, hogy elérik a talajt 1-2 cm-es darabok. De amúgy nem értem. Amikor felkelsz emlékszel az álmodra miért nem kezdesz el rajta gondolkodni, hogy mit jelent? Végigveszed, hogy mi történt az előző nap, mi foglalkozott, mi érintett érzelmileg? Az álmos könyvek és álomfejtők nem tudják neked megfejteni a saját álmodat."


Ami eléri a föld felszínét azt meteoritnek hívják.

2011. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van:)
2011. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!