Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmodban...

Mit jelent az, ha álmodban eltalál egy meteor, de nem veszted életed tőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alapból az ember jellemzően nem éli meg a saját halálát álmában. Megmenekül vagy felébred.
2011. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van valami olyan problémád, melynek pillanatnyilag nem találod a megoldását, jelentheti egy külső segítség megjelenését. Amennyiben ilyen nincs, jelentheti (de nem feltétlenül) egy váratlan esemény vagy személy megjelenését az életedben.
2011. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

12:00-esnek :)

Én egyszer álmomban 2szer meghaltam.. bár az a rész kiesett, amikor megfulladtam.. aztán másik testbe kerültem, és leszúrtam magam.. (arra emlékszem, hogy fogtam a kést.. aztán már egy másik testben voltam..)


Amugy meg a kérdésre válaszolva: lehet, hogy ettől a 2012-világ-végétől? :)

Hiszel benne? mert lehet valami köze ehhez..

2011. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon minimális mértékben. Szerintem úgy sem fog megtörténni... de... gyakran álmodtam vulkánkitörésekről... Vagy, az is lehet, hogy rettegek, mert naiv vagyok, és elfolytom...

Meg ugyebár a bolygók ütközése is... A sok fel- meg lemenő Nap, Hold egymásba fonódva, aztán jönne az apokalipszis. Pedig, nem kéne az ilyenben hinni... gondolom...

2011. jan. 24. 05:27
 5/12 anonim válasza:
Te vagy Superman!
2011. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mekkora meteor? Olyan kicsi, vagy nagy? Mert az is számít ám.
2011. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vaszily katalin ***** válasza:
0%
ÉN 8ÉVE ÁLMODTAM MEG AZ ÁRVIZET S A FÖLD SZÉTCSUSZÁSOKAT HÁT A HIRADOBA LÁTHATOD VISZONT.AZ ÁLMOM NAGY DOBON VOLT ALIG 10 EN ÉLTÉK TUL AZ ÁLMOMBAN.MEG LÁVÁVAL IS ÁLMODTAM ÉN NEM ÉGTEM MEG DE TUDTAM A CSALÁDI HÁZNAK ANYI S A NAGYMAMA SE VOLT MÁR AZ ÁLMOMBAN.NAGYON RÉG.1 ÉS FÉL ÉVE MEGHALT.ÁRVIZEK S FÖLD CSUSZAMLÁSOKRA FIGYELMEZTETET AZ ÁLMOM.A TE ÁLMOD . VESZÉJT ÉRZEL.JOBAN FIGYEJ A VESZÉJEZTETET HEJZETEKRE.AMI A MAGASBOL JÖN.CSERÉP ESETLEG JÉG.FA ÁG LETÖRÉSE.STB.AZ ÉN ÁLMOM A FÖLHÖZ KÖTÖT.A TIED A VESZÉJ AZ ÉGBÖL JÖN.
2011. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan kisebb darabok, öklömnyi méretűek. Meg... sok volt belőle. De volt kb. egy akkora mint egy nagyobb redőnyös ablak...
2011. jan. 26. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Immunity to Earth Magic
2011. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezesetben jelezhet olyasmit, hogy a külvilág sérelmei leperegnek rólad, vagy csupán erre törekszel. Ami jó.
2011. jan. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!