Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg mit jelenthet, ha...

Ez meg mit jelenthet, ha álmodban örülsz a halálodnak?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam hogy egy orvosnál voltam,aki azt mondta nekem hogy 10 nap múlval meg fogok halni.Nagyon örültem neki,mondtam is hogy hála az égnek legalább nem kell tovább "szenvednem" a melóhelyemen.De viszont amikor mondtam az ismerőseimnek hogy ez van,meghalok hamarosan,akkor megmár sirtam.Amikor felébredtem akkor is sirva fakadtam.Most ez mi?
2011. jún. 28. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
biztos sz@r az életed sz@r a melód nincs miért élned az orvosnál még így voltál és jobbnak tűnt a halál.amikor a barátoknak mondtad rájöttél hogy van miért élned a barátokért a családért és azért sírtál mer nemtudnád itt hagyni őket.
2011. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami,na de akkor is...ilyet álmodni...
2011. jún. 28. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
vannak fura álmok.és ez még csak a leg lightosabak közé tartozik xd
2011. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom.Nemis ez volt a legdurvább álmom.Ez csak meglepett xD

Az kemyényebb volt amikor a rég elhunyt szüleimmel álmodtam akikkel álmomban találkoztam,hazaköltöztem és a szemem láttára legyilkolták őket.Na ez durva volt.

Am köszi a választ :)

2011. jún. 29. 16:05
 5/7 anonim válasza:

Ha ilyen melóhelyed van:

http://www.youtube.com/watch?v=tVu2gLr1z-w


Akkor megértem miért álmodtad ezt.

2011. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Álomban a halál hosszú életet jelképez....

Nameg lehet, hogy munkahelyet kellene váltanod? (Bár lehet hogy csak egy pár kimerítő napod volt, és az agy így reagálja le...)

2011. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erdélyi Tamás válasza:
A halál nem feltétlenül jelent tényleges halált,legtöbbször valaminek a végét jelenti,megváltozik valami az életedben.
2012. jan. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!