Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Haltál meg már álmodban? H...

Haltál meg már álmodban? H álmodbn meghalsz valóban meghalsz?

Figyelt kérdés
kérlek ősuintén és értelmesen válaszolj
2011. márc. 26. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Honnan szedted ezt a hülyeséget ?

Én azt álmodtad, hogy fejbelőnek, éreztem a félelmet, sőt még a pisztoly hangját is hallani véltem, szóval élethű volt.

Ha meghaltam volna, akkor tudnék írni most itt neked ?

2011. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
haltam már meg álmomban... és most meg itt írok ... le lehet vonni a tanulságot :D
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én múltkor ettem álmomban, már majdnem befejeztem mikor arra ébredtem fel hogy épp nyelek. :D Szerinted jól laktam? Hát piszkosul nem, mer rohadt éhes voltam mikor felébredtem, hiába ettem álmomban, ez kb. ilyen... :D
2011. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kb. négyszer haltam meg álmomba de mégis itt vagyok és leírtam neked ezt a kis kommnetet.
2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bűbűjos boszorkákat nézel he?:D
2011. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már rengetegszer meghaltam álmomban, rossz volt ilyet álmidni, de látod,élek.már családtagjaim is haltak meg álmomban, de szerencsére élnek.aki meg meghalt(kutyám), azzal meg nem álmodtam semmit.
2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmomban a síromat láttam.
2011. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyszer mindenki meghal, tehát, igen, aki azt álmodja, hogy meghal, az meg is hal, de aki nem, az is!
2011. márc. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

múltkor azt álmodtam hogy pisilok és nem pisiltam be.

pedig emlékszem kisgyerek koromban ha ezt álmodtam utána matraccsere volt. XD

2011. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes,mert hallottam olyasmiről,hogy valaki a klinikai halálban tapasztal olyat,hogy látja az anyukáját(de gy,hogy róla álmodik,vagy én nem is tudom,hogy minek nevezzem ezt),és akkor látja,hogy az anyja kétségbe van esve,mikor megtudja a hírt,hogy a lányának baja esett és rohan a kórházba.És a lánya meg azt gondolta így a halála előtt,hogy ezt nem akarja(nem akarja ott hagyni az anyját),és ezért próbált visszatérni.. szóval így lehetségesnek vélem.

De mikor én olyat álmodok,hogy meghalok,vagy esetleg megakarnak ölni(nekem mostanában ezek az álmaim vannak),akkor sosem látom a saját halálomat.Szóval az talán azt jelenti,ha álmodban meghalsz,akkor lehet,hogy történik valami rossz.Ha pedig csak ilyesmiket álmodsz,mint én,akkor nem fog baj történni(vagyis nagy az esélye,hogy túl fáradt voltál..)

2011. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!