Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelképezhet ez az álom?

Mit jelképezhet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tv képernyőkön és kijelzőkön egy nő beszél, mindenki a nőt látja, kivéve engem. Én egy idegen (földönkívüli) arcát látom. Mindenki áttszellemülté válik, mindenki mosolyog, a szemük pirossá válik, csak én maradok ki. Próbálom meggyőzni őket, hogy amit látnak, az nem a valóság, de ők csak mosolyognak.

Kirohanok, tehetetlennek érzem magam, imádkozok, de alig tudok. Ekkor a derült eget fekete-sárga-vörös füstfelhő takarja el, amit csak én látok. A felhőből egy szerkezet száll le. Rajta körben csúcsíves kapuk.

Itt ébredtem fel.

Kevés álmomra emlékszem, de ez megmaradt bennem. Félelmetes volt, de közben nagyon felemelő!

Aki tudja a választ, annak köszönöm, aki csak gúnyolódni akar, az meg mehet a …ba.


2011. dec. 29. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem az álmok mindig üzennek valamit. Ez az álom azt jelképezheti,hogy a közel jövöben mindenki máshogy fogja látni a dolgokat,és te megint máshogy,és próbálod majd elhitetni mindenkivel,hogy a dolgok úgy vannak,ahogy te látod,de mivel a többség erösebb,nem neked lesz igazad a szemükbe,de valahol mégis te látod egyedül egyedien a dolgokat,ígyhát neked lesz igazad,csak nem fognak neked hinni...Èn ezt veszem ki ebböl az álomképböl,légy figyelmes :)
2011. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy tudsz egy olyan titkot valakiről/valamiről amit más nem. Szerintem a szerkezetből a "csajszi" szállna ki amúgy...:)

Najó. Nem sokat segítettem ezzel, tudom, de na.:) Szép napot!

2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt elfelejtettem hozzárakni, hogy az a "titok" jelentős számodra, vagy akár más számára, vagy valahogy így:)
2011. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy lessz valaki, aki összefüggéseiben is meg tudja majd határozni, de azért az eddigieket is nagyon köszönöm!


Az a titok annyira titok, hogy még én sem tudok róla. :)

2011. dec. 29. 15:52
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja és kedves #4

Milyen csaj? )

2011. dec. 29. 15:54
 7/9 anonim válasza:
én azt mondom Neked,hogy a következö 9 napban légy figyelmes,és rájösz az álmod jelentésére...Nekem az almaim 70 %-a igaz szokott lenni,a 3o% forditva igaz :)
2011. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, hogy Te a másként gondolkodók közé tartozol, ami nem baj, csak nehezebb az életed, mint az átlagnak (vagy tömegembereknek). A másságod leginkább a magasabb szellemiség terén jelentkezik. Még fiatal lehetsz, ezért szeretnéd meggyőzni azokat, akiknek a gondolkodását korlátok közé zárja a média. Jézus azt mondta a vele vitatkozni akaróknak: "Legyen neked a te hited szerint." Tehát nem próbált senkit erőszakosan semmiről meggyőzni, úgy volt vele, hogy akinek van szeme a látásra, az úgyis lát, vagy füle a hallásra, az úgyis hall. Azért érzed magad tehetetlennek, mert valóban reménytelen a földhözragadtak megváltoztatása. Esetleg maguktól megváltoznak, ha ez benne van a sorsukban.

A derült eget azért takarja el különböző színű füstfelhő, mert még nem rendelkezel kellő transzcendens tudással. A helyzet azonban nem reménytelen (kapuk vannak a szerkezeten, amelyeken majd be lehet lépni). Sok szerencsét sajátos sorsod megvalósításához!

2011. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Ez egy régi álom. Úgy kb májusból származik.

#8

Úgy érzem nagyon lehet abban valami, amit mondtál. Köszönöm

2011. dec. 30. 06:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!