Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon durva. Mit jelenthet?

Ez nagyon durva. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy középkori kis falucskában vagyok ahol nagyon sok Szűz Mária és Jézus Krisztus szobor van, csak hogy mindegyiket egyszerre mágián égették el Mi a fenét jelenthet ez?
2011. dec. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
mágián égették el(Y) MÁGLYÁN.amugy utálod a keresztényeket?
2011. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

1. Azt, hogy ne zabáld tele magadat elalvás előtt. A lefekvést megelőzően ne táplálkozz minimum 3 órával!


2. Ne drogozz!


3. Ne igyál!

2011. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán amiért Mózes összetörte az Aranyborjút.


Isten olyan, mint szivárvány a vaknak. Egy szín lehet forró (piros), lehet hideg (kék), lehet békés (zöld), lehet komor (fekete), lehet irigy (sárga). Szimbolikával egy vaknak is mesélhetünk a színekről, de nem fogja megtudni, milyen is a valódi szín. Kb. mi is így vagyunk Istennel, amikor Jézussal azonosítjuk, és még inkább, amikor Jézushoz imádkozunk egy szobra előtt.


Ez persze nem jelenti azt, hogy ez volt az álmod valódi sugallata, nem vagyok álomfejtő, csak ez jött le abból, amit leírtál.

2011. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyv szerint:

Máglya: Ne legyünk nagyképűek!

máglyát raknak: fontos ügyben tartsuk meg a véleményünket!

elégetni valamit, máglyán: hűtlenek lettünk eddigi elveinkhez, ami következménnyel jár

2011. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, am nem utálom a kereszténeket
2011. dec. 14. 18:18
 6/6 Alaque ***** válasza:

Te ilyen gótik csávó vagy, mi? Én is az vagyok, és marhára szeretnék ilyeneket álmodni. :d


Amúgy #2-nél a pont :D

2012. szept. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!