Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » írtó rosz álom! Mit jelenthet?

írtó rosz álom! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Osztály kiránduláson voltunk, egy tanyán. először jól szórakoztunk utána a az egyik haverommal (fiú) elmentünk sétálni ... meg a városba. utána amikor vissza jöttünk ilyen Fura ember formák lebegtek és egy utat formáltak, és amikor hátra néztem a fiú már nem volt ott. ahogy egy két lépést tettem Szűz Mária is köztük lebegett, később ismét hátra fordultam mert hangokat hallottam, mikor vissza néztem nagy köd lett, és fekete felhők az égen, a kis tanyasi házból egy nő jött ki (nem láttam a fejét) és egy tálcán egy Köcsögöt (vázát) hozott ki.


majd felébredtem!!


2011. dec. 7. 18:03
 1/2 anonim válasza:

rossz álom sok mindentől lehet, bűntudattól, problémák elásásától, vagy csak sokat ettél az esti sorozatnézés közben...

nem tudom vallásos vagy-e, vagy volt e mostanában valami élményed a kereszténységgel kapcsolatban (hacsak annyi is, hogy találkoztál egy pappal, aki csúnyán nézett rád), vagy hogy az osztálytársaddal milyen kapcsolatban állsz.

2011. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dúrva lenne ezt álmodnom de sztem nem jelent semmiféle rosszat de lehet venni álmoskönyveket. Rémálmodban a stresszet dolgozza le az agyad. Megesik h valaki néha rosszat álmodik. Nem hallottál a közelmultban valami rémtörténetet. Én egy átmesélt délután után olyat álmodtam h volt egy üres helyiség nagy kirakattal és haverommal megáltunk mellette. A haver el volt fordulva én meg benéztem a kirakat méretű ablakon (de a helyiség még is sötét volt), semmi nem volt bent és egyszer felugrott az ablak alól egy zombi nő. A durva az volt h lassan jött felfele a zöld keze amiben egy bot volt és nekem elált a szavam nem volt erőm szólni a havernak. És emelkedett lassan a keze max 2 másodpercig és BÚ A POFÁM ELÉ!
2011. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!