Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ültem bent a szobában és szemben volt velem az erkély.A kisfiam ott állt kint.Valaki elém állt és utána már csak a kisfiam cipőjét láttam hogy be volt szorulva 2 vastag cső közé és az egész teste pedig lógott lefelé.Mire odaszaladtam pont kicsúszott a lába, a kisfiam pedig több métert zuhant és a szemem láttára ért földet:((borzalmas volt)Mivel nem tudtam elviselni, nem gondolkodtam, hanem azonnal utánaugrottam, de én nem zuhantam olyan gyorsan hanem szépen lassan értem le a földre.

Odamentem a kisfiamhoz és nem mozgott, aztán egyszer csak megmozdult és felült, de a fején hatalmas lyuk tátongott:( Utána hirtelen egy kórházba lettünk, ahol arra vártunk hogy lássák el a kisfiamat.Ő folyamatosan az ölembe ült és azt mondogattuk egymásnak hogy szeretlek!

Többre nem emlékszem.:S

Mit jelent ez az álom? Ügye nem annyira rossz a jelentése, mint az álmom is volt, mert ha a kisfiamnak baja lesz, megbolondulok:(


2011. dec. 6. 14:17
 1/5 anonim válasza:
gondolom ha fiad van annyira nem lehetsz már fiatal...hiszel abban hogy minden álomnak jelentése van?
2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Az álmok leginkább metaforák. Nem hiszem, hogy ezért aggódnom kellene.
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
Neked nem kell aggódnod... elírtam :)
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz arra, hogy amíg a gyereked kicsi (de persze, lehetőleg utána is), soha ne legyen "KINT"...Ha érted, mire gondolok, nem tudom olyan szépen kifejezni, ahogy az álom mutatja.Ne teremtődjön olyan helyzet, hogy kirekesztettnek érzi magát, távolabb kerül tőled, mint kellene.Arra is ügyelj, hogy ne legyen olyan személy, aki "közétek áll", elvonja a figyelmedet a gyermekről.

Ellenkező esetben"lezuhan"(értsd:elkallódhat).A fején lyuk tátong:A gondolata, szellemisége sérülhet, ha a figyelmeztetésre nem hallgatsz.

Az álomvége viszont biztató, a szeretet mindent meggyógyít, megold.


Látom, hogy aggódsz a gyermekedért, de sokszor van úgy, hogy hiába aggódik és szeret egy szülő, mégsem vesz észre bizonyos dolgokat.

2011. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

abban hiszek h minden álomnak van jelentése, vagy így vagy úgy. legalábbis eddig sokszor volt hogy beigazolódott ez.

köszönöm a kommenteket!

2011. dec. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!