Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Már egyre...

Miért álmodtam ezt? Már egyre bizonytalanabb vagyok magamban

Figyelt kérdés

szóval színész akarok lenni,de vagy 3 nappal ezelőtt azt álmodtam,hogy egy tanárom,aki egyébként tök kedves és csendes,nálunk volt,és itt állt még két osztálytársam,és nem tudom mit kerestek itt,csak itt álltak,és nézték,ahogy a tanárral veszekszek


már nem emlékszem,min veszekedtünk,de ha jól emlékszem,úgy volt,hogy kérdezte,hogy miért nem csinálok soha házit?! én meg erre válaszoltam,hogy van jobb dolgom is,pl koncentrálni az olyan tárgyakra,amik tényleg számítanak

és erre leültem netezni,és valamit ott hadovált,hogy ha így folytatom,senki nem lesz belőlem,és sosem tudom majd magamat "eladni"

én meg ezen annyira besértődtem,hogy odamentem és elkezdtem vele ordibálni,és felpofozott,én meg belerugtam és asszem ki akartam karmolni a nyakát vagy a kezét vagy nem tudom mijét,és arra keltem fel,hogy fojtogatom magam,mert úgy alszok,hogy a jobb kezemet odateszem így magam alá,hogy a kézfejem pont ott van a nyakamnál


és ez most azért is volt fura,mert a tanár tényleg ilyen csöndes,de nagyon kedves,fiatal és tökre nem néznék ki belőle ilyeneket,min amilyen az álmomba volt


viszont azóta mindig,amikor erre gondolok,majdnem elsírom magam


pedig így leírva nem is hangzik ilyen érzelgősnek,hogy sírjak miatta,egyszerűen csak fáj,ha erre gondolok


valószínüleg azért,mert minden álmom az,hogy színész legyek,és ez nagyon bántott hogy "Nem tudom magam eladni"


miért álmodtam ilyet?


13l


2011. dec. 2. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kételkedsz magadban, ezt tudatosította benned az álom.

Tulajdonképpen, mintha a tanár is te magad lettél volna.A kételkedő oldalad, az éned egy része.Csak eddig nem figyeltél a kétségeidre.

2011. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi


de miért kételkedek magamban? pedig próbálok hinni magamban,arra se figyelek,ha pl a szüleim mondanak ilyeneket,hogy úgyse lesz belőlem semmi..akkor én miért nem hiszek magamban? :S

2011. dec. 2. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a szüleid tudat alatt beléd építették.És egyébként is természetes némi kételkedés, az még egészséges.A túlzott elbizakodottság se, lenne jobb.Az álom megmutatta, hogy több oldalról kell megvizsgálni a dolgokat, de ez persze nem jelenti azt, hogy nem lennél jó színész!Ha ennyire akarod és hiszel benne, akkor ne hagyd hogy egy álom megingasson.
2011. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!