Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Megőrülök...

Mit jelenthet? Megőrülök lassan. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit felkértem, hogy táncoljon velem a Szalagavatómon. Persze nem véletlen pont őt, szerelmes vagyok belé, de igazából. Most érzem először. Múlt héten volt a Szalagavatóm, így nincs több táncpróba sem. De rátérek a lényegre, elnézést..

Álmomban felhívtam,hogy ekkor meg ekkor lesz tánc óra. Eljött, aztán kiderült, hogy még sincs..osztálytársaim mondták neki, hogy menjen haza. Aztán valahogy összefutottunk aznap, mondtam neki, hogy sajnálom, hogy berángattam. Másnap tényleg volt tánc álmomban, és valahogy a tudtára akartam adni, mit is érzek. Pontosan nem emlékszem rá, de megcsókoltam.Először csak lágyan, épphogy, nem utasított el. Kérdeztem tőle, hogy ez most komoly,és hogy el sem hiszem, megöleltem.. Utána egy vidámparkban voltunk, ott is találkoztunk volna, de mielőtt ez megtörtént volna, a barátnőimnek sorra elújságoltam a nagy hírt, magam sem hittem el. És minden tökéletes volt, törődött velem álmomban, és láttam a szemében is, hogy szeret, annyira megmaradt bennem.

És pont ez a problémám. Szerelmes vagyok belé, de mégsem akarom magam ráerőszakolni,viszont valahogy a tudtára szeretném adni! Nagyon félek, hogy elutasít. Persze ez kétesélyes dolog, tudom. Zsinórban vele álmodok 3 napja, régebben is sok álmom volt vele, mindegyik pozitív..tudom,hogy a tudatalattimat nagyon foglalkoztatja még alvás közben is ez a dolog, és valóban, engem sem hagy nyugodni.


2011. nov. 27. 10:20
 1/4 anonim válasza:
A helyedben én sem erőszakolnám rá magam a másikra, mert eltávolodik tőled, vagy megbotránkoztatást váltasz ki vele. Finoman add a tudtára hogy tetszik neked és boldog lennél, ha néha beszélgetnétek egy kellemeset mindegy hogy miről és hol. Ugyanis még ha vissza is utasít, ne érjen meglepetés. Ezt én mondom :) 23F
2011. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álom annyit jelent, hogy szerelmes vagy, nem jóslat és nem is célzás, hogy csókold meg.

Ettől függetlenül meg, ha a csávó nem vette a lapot, hogy mit jelent a felkérésed, akkor valószínű nem érdekled őt. Különben biztos próbálkozott volna.

Amit szerintem még megpróbálhatsz, hogy "köszönet képpen" áthívod magadhoz saját készítésű vacsira, vagy ilyesmi... egy filmre stb. Ha azt mondja "ó ugyan haggyad már..." akkor felejtsd el. Ha belemegy, akkor meg kialakul...lesz esélyetek ha kettesben lesztek.

2011. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 éve ugyanazzal a nővel álmodok minden nap. Nincs ebben semmi ezotéria.
2011. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mindig benne van a pakliban, hogy esetleg visszautasít. A szellemek nem fogják a füledbe suttogni, hogy a fiú is szeret e téged e vagy sem. Meg kell próbálni, el kell mondanod neki. Vagy, ha biztosabbra akarsz menni, akkor találj még rá módokat, hogy találkozgassatok, s együtt vagytok mint két barát, s ha látod, hogyha szeret veled lenni, jól érzi magát veled, akkor elmondhatod.
2011. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!