Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van az, hogy kb.3 hete...

Mitől van az, hogy kb.3 hete végig álmodom az éjszakákat? Mit tehetnék ellene? Többször felkelek és mindig álmodok. Nem vagyok kipihent reggel hiába alszom akár 12 órát. Teljesen értelmetlen dolgok jönnek elő, amelyek alapvetően nem rossz álmok.

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy generealizált szorongás állapítottak meg nálam, és az utábbi szorongásos időszakom óta van ez (amióta leesett a műhold). Ha veszek be egy szem gyógynövényes nyugatót akko 4-5 órát átalszom majdnem hogy mélyen, de utána megint álmodok felkelek, álmodok felkele :(. Mit hezdhetnék ezzel?
2011. okt. 20. 20:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A kipihentség nem függ attól, hogy emlékszel e az álmaidra vagy sem. Az álmokra való fokozott emlékezést valamint a fáradtságot is az okozza, hogy nem tudsz egyhuzamban aludni. Az álmokra való emlékezést meg sajna az is növeli, hogy mennyit foglalkozol az álmaiddal, te meg lefogadom, hogy folyamatosan azon rágódsz, hogy álmodsz. Szóval találj ki valamit, hogy folyamatosan aludj és minden gondod megoldódik.
2011. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Most megszűnő félben vannak :) .. bár az elmúlt 4 napban nem is sokat aludtam :P ... zavart volt ez az időszak számomra, és néha azt sem tudtam mi álom és mi valóság ... de úgy érzem javulgat :)
2011. nov. 2. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!