Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már máskor is álmondtam ezt!...

Már máskor is álmondtam ezt! Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szóval álmomban egy téren vagyunk ahol a csillag születikre folyik éppen a felvétel. Egy régi osztálytársam van előttem aki épp csinálja a produkciót és én lennék a következő.

Szóval ezt kétszer álmodtam annyi különbséggel, hogy a második álomban a haverom már hajtogatni próbál, miközben ez elsőben valami mást csinált. Ja és még annyit hogy mikor másodszorra ott voltam akkor csak alsógatya meg póló volt rajtam de épp merevedésem volt szóval kínosan éreztem magam.

Csak azért furcsa mert kétszer álmodtam szinte ugyanazt egy-két különbséggel.

Ennek lehet valami jelentősége? :D


2011. szept. 22. 17:22
 1/2 x) ***** válasza:
Lehet hogy van valami ami miatt kínosan érzed magad a való életben, vagy szeretnél megtenni valamit de nem mered (mint pl a csillag születikbe való jelentkezés) és ez vetül ki az álmaidra. Az a sok hülyeségnek tűnő dolog amit beleálmodsz meg egyszerűen fantázia :)
2011. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez igaz, valóban van olyan dolog a valóéletben amit megszeretnék csinálni de nem merem.
2011. szept. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!