Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most már kíváncsi vagyok mit...

Most már kíváncsi vagyok mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek az ilyen álom dolgokban, de mostanában elgondolkodtat, hogy miért ilyeneken jár az agyam mikor nem én irányítom.


Pl.: Nagyon sokszor álmodok egy lánnyal(mindig ugyan az)és mindig az első alkalmat amikor együtt vagyunk...(még nem volt ilyen)Pedig már csak barátok vagyunk és én sem érzem hogy szeretném, de mégis "szexuálisan" kívánom még...


2. Ez az igazi kérdés amit már tényleg nem értek: NAGYON NAGYON gyakran álmodom azt hogy zuhanok, vagy meghalok álmomba. de ez a zuhanós dolog nagyon durva...pl futok a dombon ugrok egyet és elméreteztem az ugrást és egy kib*szott nagyot esek...volt ilyen is, de már szinte minden féle formában sikerült zuhannom.


2011. aug. 16. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2. Húgyoznod kell és az agyad így akar felébreszteni.
2011. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez komoly?XD
2011. aug. 19. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja.
2011. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oks köszi XDDDDDD
2011. aug. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!