Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fogakkal álmodok. Valami...

Fogakkal álmodok. Valami megfejtés esetleg? Kíváncsi vagyok pár okos véleményre.

Figyelt kérdés
Kb. fél éve volt, hogy két-három naponta azt álmodtam, hogy kiesnek, vagy mozognak a fogaim... és most vissza tért ez az álom, tegnap előtt azt álmondta, hogy jobb oldalon alul, kiesett három fogam... vagy valami kis csonk volt a helyén. Nagyon ideges voltam és szégyelltem, hogy nincsenek fogaim... Mikor felébredtem, egy percre azt hittem tényleg igaz, és elég rossz kedvem volt :S Szerintetek mitől lehet ez? Vagy mit akarhat üzenni ez a visszatérő álom? Nagyon nem szeretem....
2010. okt. 31. 01:18
 1/9 anonim válasza:
Fog elvesztesevel almodni halalt jelent.
2010. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

fog

Ha egészséges: nagy önbizalom, magabiztosság,szexuális erõ, kiegyensúlyozottság. Ha kiesett: félsz az elmúlástól, az öregedéstõl, feleslegessé válástól, magánytól, jelentheti rokon halálát is. Férfiaknál a kiesett fog: félelem a férfiasság elvesztésétõl. Nõknél a kiesett fog: félelem szüzesség elvesztésétõl. Mindenképp valami fontos értéknek az elvesztését jelenti. Ha törött: Tiszteld az öregek tanácsait! Ha romlott: önbizalom hiánya, ne hanyagold el önmagad! Ha kihullott sok vagy minden fogad: félelem, szorongás. Ha ez utóbbi visszatérõ álomként jelentkezik: nagyfokú szorongás. Akinek nincs: kiszolgáltatottság.Ezüst fog: lustaság. Arany fog: sznobság, butaság, de gazdagság is.

2010. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a második kommentet :)
2010. okt. 31. 08:35
 4/9 anonim válasza:
51%
Szerintem pénzt fogsz találni a párnád alatt... Ezt jelenti.
2010. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valószínű
2010. okt. 31. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig azt hallottam, es hittem, hogy fogakkal almodni nem jo. Az nap, mikor azt almodtam, hogy ossze-vissza tordeltek a fogaim a szamban, egesz nap erre gondoltam, es bantott. A nap vegen tudtam meg, hogy apam ongyilkos lett. Tehat tovabbra is hiszek abban hogy nem jo jel.
2010. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnálom :( amúgy az álmoskönyvünk annyit ír erről az egészről, hogy "Atyádfia meghal."
2010. okt. 31. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Koszonom. Nekem akkor nem a Te almoskonyved van meg. Az enyem halalt, nem jo hireket ir.
2010. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szeptember elején álmodtam azt, hogy kihullanak a fogaim. Szörnyű volt, amikor felébredtem, nagyon megkönnyebbültem, hogy nem igazából történt.

November 9-én rövid betegség után meghalt apukám. Csak egy hétig volt kórházban. A temetés napján este villant be ez az álom. Vagyis az én esetemben tényleg családtag halálát jelentette. Régebben nem álmodtam ilyesmit.

2011. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!