Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent valamit? Kiváncsi...

Ez jelent valamit? Kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Multkor azt álmodtam hogy kék nadrágom van és abba vagyok, másnap mentem az utcán és jött velem szembe egy kék gatyás csaj, aztán utána azt álmodtam,hogy a kerünkben van egy kiskutya( a másik 2 kutyánk mellett) és ők meg ugatják és féltékenyek rá,aztám másnap kinéztem az ablakomon,és a szomszéd telekbe,ahol nem lakik senki ott futkosott egy kiskutya és a mieink ugatták, aztán ezek előtt azt álmodtam,hogy az X faktorból a Dorka fog kiesni,és ő esett ki és egy csomó ilyen volt még,hirtelen ennyi jutott az eszembe. Na szóval ezek jelentenek valamit?
2010. dec. 3. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
?O.o
2010. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megálmodod az 5ös lottó számait is akkor szólj :)
2010. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 a_maestro_főnök ***** válasza:
D azt jelenti hogy 50%os bizonyossággal meg tudod mondani hogy mi lesz a közeljövőben.
2010. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy UFO vagy akit egy plejád démon idézett meg radiátor segítségével és az angyalok szerint befognak zárni az álmaidba és miközben alszol majd jön Harry Potter aki a kezéböl lángokat dobálva felgyújt és bedob a vízbe a sellök közé.
2010. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na te se 20 éves vagy ..
2010. dec. 3. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!