Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez a hang?

Mi lehetett ez a hang?

Figyelt kérdés

Tegnap este, 11 után gépeztem a nappaliban. A konyhából (ami a nappali mellett van)különös zajt hallottam. Mintha összekoccantak volna a kávés poharak. Ez több, mint egy percig ment így, de nem volt időm felállni és megnézni, mert játszottam a gépen. 20 perc múlva, mikor vége lett a játéknak, felálltam és megnéztem, hogy mi lehetett ez a zaj, de semmi és senki nem mozgott a konyhában. Mikor hallottam a zajokat, már mindenki lefeküdt aludni, a konyhában sötét volt. Az ablak csukva volt.

Próbáltam meggyőzni magam, hogy van erre logikus magyarázat, pl. összekoccintottam különböző tárgyakat, de egyáltalán nem volt olyan hangjuk, maguktól meg hogy mozogtak volna? :S


2011. aug. 2. 18:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

ezt írtad: ketten haltak meg a házunkban, de nem szeretek a szellemekkel "szórakozni". :S apám is fiatal korában szellemet idézett és állítólag sikerült nekik, pedig apám nagyon racionális gondolkodású egyébként... :S



Nem szabad csak úgy szellemeket idézni.Azokat el is kell küldeni külömben veszélyes is lehet ha valamit nem úgy csinál az ember.Egy szellem nem csak akkor jön ha gondolsz rá. Jó tanács : szenteltvíz!

2011. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
csótány mászkált a poharak közt, vagy éjjeli lepke
2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ez a ufo
2011. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Na megjött egy szelleműző. Kűggyé már hozzám is belőlük, látni szeretném őket én is! :)
2011. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló!próbálj szellemet idézni valakivel és ha sikerül és nem tudod elküldeni vagy valamit elszúrsz akkor rájössz hogy nem vicces.
2011. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. :) A médiumokban nem bízom. Nem volt még dolgom eggyel se, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy legtöbben "direkt" látnak valamit a házakban, és félek, hogy esetleg felhergeli a "szellemet", már ha van. Ha komolyabbra fordulnak a dolgok, majd kérek szakértői segítséget, de ez még kevés ahhoz...
2011. aug. 2. 23:40
 17/26 A kérdező kommentje:
Ja, és a szellemidézés tényleg nem játék... ebben abszolút egyet értek és a kísértetekben is hiszek, szerintem jobb félni, mint megijedni. :S
2011. aug. 2. 23:41
 18/26 anonim ***** válasza:

én is idéztem már ..és nem jött..oylan mérgs lettem hogy azt mondtam bárki aki az elmúlt egy hónapban meghalt..

mi történt?

valki elment mögöttem a kések felé ..(látta hugom) befutottunk a szobába... hallottuk ahogy a kések csörögnek .. kirohantunk a házból... ott meg az előszobai dohányzóasztalon az öngyújtókat csörgette meg... egésznap nem mertünk bejönni a házba... aztán este 10 kor eszebe jutott: miért nem mondjuk hogy távozzanak? ..hát mondtuk és nem kellett 2x mondani...

2011. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szólj a Winchester fivéreknek, ők majd elintézik. :D


Amúgy velem még nem volt ilyesmi, de a húgom egyszer halott egy ismeretlen nőnek a sikolyát a házunkban. De konkrétan, bent a házban. Csak nálunk ez azért furcsa, mert a mi házunkban soha nem halt meg senki, hiszen előttünk senki se lakott még itt.

2011. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

a házban nem is ..de mi volt a telken az előtt hogy ti építkeztetek volna rá (feltételezem akkor ti építettétek)..mi van ha a középkorban ott megöltek egy nőt .. sosem tudhatod ..

nekünk a házunk alatt a 2. világháborúban kínzókamra volt ...és vannak is szellemeim .. hát különösebben megtanultam együtt élni azzal hogy amíg fürdök gyakran potyognak le dolgok a fürdőszobában.. hogy mikor lefekszem aludni hallom ahogy valaki leül a székre...amit szeretek mikor tél közepén elkezd csengeni a szélcsengőm a sarokban .. direkt ki is próbáltam hogy miylen nehéz megcsengetni úgy hogy a sarokban van .. elég nehéz volt ..meg emlékszem még 4 éves voltam ..akkor költöztünk ide .. és kint sötét volt ..az egész házban csak én játszottam a tesómmal itt a szobában ..és ki kellett mennem oda.. és amikor kiléptem az ajtón egy fehér árny elment előttem .de nagyon lassan ment ..kicsi volt ..és szinte megérinthettem volna ..szall tőlem kb 20 centire lassan elment előttem .. hát ledermedtem ...akkoriba gyarkaran hallottam lépteket is ..de ezek elmúltak ... meg mikor még nem laktunk itt egy motoros neki ment a házunknak( szobám nyugati oldala) és meghalt ... és valamiért útáloka szobám azon felében lenni ..régen az ágyam ott volt .semmit sem bírtam aludni ...a a macskák szerintem látnak szellemeket ..mert van mikor egy pontba néznek.. a múltkor nézem az ezelt az éjszaka közepén (2kor) és jöna macskám felugrik az asztalra a szőre derékszögben szét mered.. hát én marhára örülök mert mindig szerettem volna egy perzsa macskát ..és ekkor néz a szobám nyugati oldalára ami a hátam mögött van ..és morog ..és néha amikor hangosabban morgott akkor lépett is szall mikor a kutya megakarja harapni a postást aki nem ijed meg hanem közelít..és akkor a kutya és közelít hozzá hogy megijedjen ..na így védett a cicám ..aztán kihívott a szobából ..azt hittem enni akar ..de ő visszajött és a szobám ajtajában morgott tovább ..így ültünk itt kb 4 ig .. aztán elegem lett és bejöttem befejezni az ezelt ..és mivel filip még mindig azt a pontot nézte (közben ő si bejött) ráordítottam a helyre ahol feltételeztem áll valaki : -menj már innen!.. ezután a cicám is megnyugodott oda ment körbeszaglászott .. hát durva volt szerencsére azóta nem jött az illető ...

2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!