Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez a hang?

Mi lehetett ez a hang?

Figyelt kérdés

Tegnap este, 11 után gépeztem a nappaliban. A konyhából (ami a nappali mellett van)különös zajt hallottam. Mintha összekoccantak volna a kávés poharak. Ez több, mint egy percig ment így, de nem volt időm felállni és megnézni, mert játszottam a gépen. 20 perc múlva, mikor vége lett a játéknak, felálltam és megnéztem, hogy mi lehetett ez a zaj, de semmi és senki nem mozgott a konyhában. Mikor hallottam a zajokat, már mindenki lefeküdt aludni, a konyhában sötét volt. Az ablak csukva volt.

Próbáltam meggyőzni magam, hogy van erre logikus magyarázat, pl. összekoccintottam különböző tárgyakat, de egyáltalán nem volt olyan hangjuk, maguktól meg hogy mozogtak volna? :S


2011. aug. 2. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Én voltam... fingottam-.-
2011. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kiment valaki inni.
2011. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Néha nálunk is van olyan, mintha az asztalon a konyhába koppanna valami éjszaka stb. a szobába meg a hőtáhulás miatt recseg ez-az, de már hozzá vagyok szokva. Mondjuk hosszabb ideig nem tudom mi csinálhatja.
2011. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

a konyhába csak a nappalin keresztül lehet bemenni. :S

fingósnak: akkor összetörtek volna a poharak, nem csak összekoccannak, gondolom...

2011. aug. 2. 18:58
 5/26 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: de mi az, ami 1 percen keresztül folyamatosan összekoccan??
2011. aug. 2. 18:59
 6/26 anonim ***** válasza:
Nos keress fel egy médiumot ha arra gondolsz szellem volt. :-) Esetleg nem halt meg a környéken valaki,hozzátartozód, vagy egy közeli ismerősödnek a valakije vagy bármi ilyesmi? Ha szellem akkor segíts neki továbbjutni valahogy. Csak vigyázz ne legyen veszélyes az a szellem!
2011. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1. vagyok...ne vedd őket komolyan, megakarnak ijeszteni, valószínűleg beképzelted magadnak, főleg ha ilyesmin járt közben az eszed, de az is lehet, hogy udvarból/utcáról jött a hang :)
2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ketten haltak meg a házunkban, de nem szeretek a szellemekkel "szórakozni". :S apám is fiatal korában szellemet idézett és állítólag sikerült nekik, pedig apám nagyon racionális gondolkodású egyébként... :S
2011. aug. 2. 19:13
 9/26 A kérdező kommentje:
nem jöhetett kintről, mert nagyon közelről jött a hang és éles volt. különben meg a gépen játszottam, szóval egyáltalán nem ilyesmin járt az eszem. xD
2011. aug. 2. 19:14
 10/26 anonim ***** válasza:

nos meg is van rá a válasz!én soha nem ijesztgetek senkit csak ezekkel foglalkozok.ketten meghaltak?jó elég ennyi mert mindegy mikor történik a haláleset.


egy cikk:Sok hétköznapi ember természeténél fogva képes erre, az érzékelés nem csak fizikai látás vagy hallás lehet. Ha egy szellem kommunikálni akar, tudni fogja, kik azok, akik érzékelik őt. Ezt különböző módokon teszik, van, akinek állítólag a testébe költözik a megidézett lélek, mások valamilyen eszköz segítségével kommunikálnak – mint a toll és papír, amikor a szellem a médium kezével ír - de van, aki egyszerűen csak figyel, és elmondja, amit lát/hall - ezek között mindig szerepel olyan bizonyíték, adat, amit a médium nem tudhat, csak a szellem és az idézője. Bizonyos esetekben a médiumok (valószínűleg a szellemek segítségével) paranormális jelenségeket is képesek produkálni, mint a szellemek anyagi formában való megjelenítése, a tárgyak mozgatása, vagy a lebegés.A hitelesnek tekinthető szellem-idésések, vagy megjelenések legtöbbször az akkoriban elhunyt személyekhez köthetők. Ez nem véletlen: a test halála után a lélek vagy szellem – tehát a személy maga – ugyanúgy létezik tovább, csak más játékszabályok szerint. A legtöbben előre implantált program alapján mennek a fehér fény felé, onnan pedig egy új testbe születnek, a szerencsésebbek egyből lestoppolnak egy gömbölyödő pocakot, és végül szinte mindenki elkezdi a következő életet. Sokan azonban – főleg a hirtelen, balesetben elhunyt emberek – nem szívesen szakadnak el szeretteiktől, vagy épp lezáratlan ügyeik nyomasztják őket. Az ilyen szellemek jelenléte általában nem zavaró, sokszor inkább megnyugtató. Vannak azonban vicces kedvű lények, akik abban lelik „örömüket”, hogy poltergeist-jelenségeket produkálnak idegenek otthonában: ajtókat, ablakokat csapkodnak, bútorokat tologatnak, vagy csak simán ijesztgetnek. Általában oka van annak, ha egy szellem kapcsolatot keres. Ha érzékeljük a jelenlétét, próbáljuk megtudni, mi a helyzet, aztán határozottan tessékeljük arrébb, akár rá is kiabálhatunk. A gyerekek különösen érzékenyek a test nélküli lények jelenlétére. Higgyük el, ha ilyesmiről panaszkodik, és segítsük útjukon továbbhaladni a szellemeket.

2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!