Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Nagyon fontos....

Mit jelent? Nagyon fontos. Sorsdöntő is lehet. Ha egy szakértői elemzést kapnék nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy el akarok menni. Kint voltunk a repülőtéren. A párom is velem akart jönni de valami baj volt a papirokkal. A következő pillanatban láttam amint három fiú,közte ő is megölel három lányt. A párom a volt barátnőjét ölelte meg. Felültem a gépre de hogy elmentem vele vagy sem arra már nem emlékszem.
2011. aug. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sors döntő álom? Én ennél 5x komolyabb álmokon szoktam elgondolkodnil, és rájöök hogy mit üzent az álom nekem... Ez szimpla féltékenység a részedről, szerintem... Jelentéketelen dolog.
2011. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az. volt két megcsalás köztünk. ez gondolom a három pár ölelkezése. válságban van a kapcsolatunk, valószinüleg ezért akartam elmenni. nem tudom hogy igy vane azért kérdeztem
2011. aug. 1. 11:10
 3/4 anonim válasza:
szerintem nem kéne ilyen hülyeségekben gondolkoznod.. tudom, hogy ezotéria topicban vagyok, de basszus, hihetetlen ez a parasztvakítás. üzennek az álmok... agyam eldobom! én pszichológiából azt tanultam, hogy az álomnak vágyteljesítő funkciója van, ez alapján valószínűleg gruppenezni szeretnél 2 lánnyal, 2 faszival, a pároddal és az exével, de mivel az álmodban nem valósult meg ez a hőn áhított vágyad, gondolom nem vagy elég bátor hozzá, ezért szégyenedben repülőre szálltál. :D najó, viccet félretéve, ha válságban van a kapcsolat, akkor vagy csináltok valamit, vagy hagyjátok az egészet a francba, nem az álmaid fogják megmenteni a kapcsolatod, ezt csak te teheted meg, ha a párod is akarja. gondolkozz, aztán hozd meg a helyes döntést. hello! sziavoltam.
2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az álom nem üzen mert a meglévő ismereteidet érzéseidet tükrözi, néha elég fura formában, a te álmodból az jön le hogy sokat féltékenykedsz. Még a kérdésed is tükrözi, neked azért életbevágó ez a kérdés mert most is azt hiszed hogy a párod megcsal és az álom ennek a jele. Menj biztosra a témában(kutass,kémkedj, konfrontálj)(hehe KKK), vagy felejtsd el és ne őröld fel magadat a kétségek közt mert az a legnagyobb hülyeség. Tudom nem egy könnyű feladat(az utóbbi).
2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!