Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakértői választ szeretnék,...

Szakértői választ szeretnék, hogy . (lent)?

Figyelt kérdés
Most 13 és fél éves vagyok. a Barátommal kb. 6 hónapja vagyunk eggyüt. Nőhet még a mellem a szüzességem elvesztése után (még nem feküdtem le vele) ? Gagyi kérdés, de tudnom kell a választ.
2011. máj. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
21 éves korig nőhet a melled,vagy tovább
2011. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőhet még a melled,de ehhez a szüzességednek semmi köze nincs. 13 évesen meg még ne szexeljél! - Szakértő
2011. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az az egyetlen akadálya a szexelésnek: akkor jól figyelj: a mellnövekedés megáll rögtön, ahogy szexeltél!!!! Jól fontold meg.......

Pfff... szánalom vagy...

2011. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Amíg ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal ne akarj szexelni. A mell 21 éves korig fejlődik kb., a szexuális élet elkezdése nem befolyásolja!

+ egy tanács: várj még néhány évet a szexel, mert a végén megbánhatod!

2011. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
várok én, meg várni is akarok, csak a barátom már nem szűz. és ő meg 15 éves... még nem mondta, hogy feküdjünk le, igazából én nem is akarok.
2011. máj. 8. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen nőhet még a melled 21 éves korodig. De ha ez után a kor után hízol akkor a melles is nagyobb lesz. A szüzesség megléte illetve elvesztése nem befolyásolja a mell növekedését.
2011. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt akarod mondani, hogy 13 évesen le akarsz feküdni egy fiúval? Egyébként a mell méretnek semmi köze a szüzességhez.
2011. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!