Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges-e ilyen gyors...

Lehetséges-e ilyen gyors agyműködés?

Figyelt kérdés

Egyik alkalommal arra ébredtem, hogy a mamám mosogatás közben a mosogatóba ejtett egy edényt. Ugyanakkor ezt megelőzően azt álmodtam, hogy egy barátom egy bombát akart hatástalanítani, de sehogy nem sikerült neki és két perc múlva felrobbant. A robbanó hang pillanatában hallottam az elejtett edényt is.

Az álmot nagyon hosszúnak éreztem, ennek ellenére lehetséges-e, hogy a külső zaj hatására alvás közben az agy beindít egy ilyen képsorozatot, egy álmot, amihez kapcsolhatom a külvilágból érkező zajt és azt ennyire gyorsan lepörgeti? Tehát az álmok tényleg csak egy pillanatig tartanak és ezek szerint külső zaj hatására is létre jöhetnek?


L/18


2011. júl. 30. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 2. 14:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Hú, ilyen már velem is előfordult jó néhányszor.
2011. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!