Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom azt hogy ki...

Gyakran álmodom azt hogy ki esnek a fogaim, valaki tud rá valamilyen magyarázatot? Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megdöglössz
2011. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyél sok gyümölcsöt. :D


Viccet félretéve lassan el kéne menni fogorvoshoz, míg még menthető az állapotod.

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

'Kieső fog: fájdalmas veszteség'

Itt tudsz utánanézni, ha máskor is furát álmodsz és szeretnéd tudni a jelentését:

[link]

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is gyerekkorom óta vannak hasonló álmaim, bár mostanában nem nagyon voltak (kopkopkop). Hagyományosan a fogakat valóban a halállal kapcsolják össze, de szerintem ez is, mint minden más, további szimbolikát hordoz. Keress rá a neten a Tarot Halál kártyájára, hogy miket jelent. Nem csupán ezt, hanem dolgok végleges bezárását, egy újrakezdés lehetőségének megteremtését is. (Stb stb) Az álmoktól függetlenül is érdemes elgondolkodni azon, hogy milyen olyan elhúzódó, halódó dolgaid, ügyeid vannak, amikről régen tudod, hogy le kellene zárni, csak még nem tetted meg félelemből, lustaságból, vagy bármi más okból. Ezek több energiát tudnak kivenni az emberből, mintha minden nap maratont futna.
2011. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
a fog kiesése halált jelent vagy vmilyen veszteséget.. minél jobban fáj a fog kiesése annál közelebbi hozzátartozódat érinti..
2011. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én is gyakran álmodom, de nem hiszem hogy halált jelent. Inkább arra gondolok, hogy a fiatalságot jelképezi. Tudat alatt félünk attól, hogy elvesztjük szépségünket fiatalságunkat.
2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szinte minden héten álmodok ilyet, szép is lenne, ha mindig meghalna valakim! :D Mivel gyakori álom, persze véletlenszerűen akkor is jelentkezhet, ha valaki meghal, főleg mivel jelenthet félelmet valaminek az elvesztésétől is.

De általában önbizalomhiányra, energiahiányra, félelemre, szorongásra, attól való félelemre utalnak, hogy másoknak nem tetszik, vagy nem fogadják el a külsőnket, vagy attól, hogy lejáratjuk magunkat, kellemetlen helyzetbe kerülünk.


A legtöbbször ezek a szorongások túlzottak és az álom arra hívja fel a figyelmet, hogy magabiztosabbnak kellene lennünk, jobban bíznunk magunkban.

2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sosem képzelnék jövendölést az álomba, hiszen ez az agyunk terméke. Úgy lenne helyes, hogy: halálTÓL, súlyos veszteségTŐL VALÓ FÉLELEM.
2011. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én az álmomban saját magam "tolom ki" a nyelvemmel :-O Ennek van jelentősége?
2011. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem régebben voltak gyakran ilyen álmaim, nagymamám mindig azt mondta, ha nem érzel álmodban fájdalmat, akkor olyan veszteség fog érni, amit nem sajnálsz.
2011. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!