Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe a...

Miért nem esek teherbe a Clostytól, mikor minden rendben van nálam is és a páromnál is, orvosok igazolják? Tudtok erre valamilyen magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Terhesvitamint szedek, nyugodtan élünk, és mégsem jön..

Olyan elkeseredett vagyok:-(

JA ÉS NEM GÖRCSÖLÜNK RAJTA!


2009. szept. 30. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért adnak neked Clostyt, ha minden rendben van? Ezzel általában a peteérést szokták serkenteni/kiváltani, ha nincs.


Ezer és egy oka lehet. Minden végigvizsgáltak már? Átjárhatósági, posztkoitális, hormonok, mindent?

2009. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van UH-os követés? Vagy ha nincs,akkor ovuteszttel nézitek, hogy mikor kell együttlenni??

Nekem nem volt UH-ozás, az első 2 hónapban 2-3naponta voltunk együtt, gondoltuk, elég lesz,mert az előző baba is így jött össze (sajnos elvetéltem). De nem sikerült. A 3. hónaoban vettem ovutesztet, addigra már tudtam, hogy 32 napos ciklusokat csinált a Closty..., és valóban, a 18.napon, mikor pozi lett az ovuteszt, együtt voltunk, és most itt van már 3 hete a pocakban a kismanó. :)

2009. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

persze követték uh-n, 13. napon volt peteérés, 18. napon volt repedés.

Amúgy minden rendben velünk, peteérésem nem volt, de mostmár van

2009. szept. 30. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Akkor sajnos nem tudom. Csak 15-20% esély van egy hónapban,hogy sikerül a baba, akkor is, ha jókor vagytok együtt.

Én azért az UH melléhasználnék ovutesztet, hátha...

2009. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira fura hogy vannak tök felelőtlen nők,lányok, akik teherbe esnek, és mi meg szeretnénk, és hónapokat vagy akár éveket kell várni:-(((
2009. szept. 30. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel kapcsolatosan én is így érzek, és úgy érzem, hogy nekem soha nem fog sikerülni a baba. Én már kétszer szedtem clostit. Először 1 szemet 5 napon át. Volt UH-os követés, hormonvizsgálat. 2 peteérésem is lett, miden rendben volt a ciklusom 28 napos. Nem sikerült. Majd szedtem 2 szemet 5 napon át. Úgy sem sikerült, pedig minden rendbe volt, de csak látszólag. (többen is írták hogy nem biztos hogy clostira van szükségem, hiszen a görbém nagyon szép, nem hittem nekik, hiszen itt sok olyat lehet olvasni, hogy clostival már a második hónapban összejött a baba) Orvost váltottam mert a 2 clostis kezelés után nekem is úgy tünt hogy más baj lehet,és kiderült hogy inzulin rezisztenciám van ami nem okoz testi tünetet, csak a baba nem jön, ja és egyébként a második closti után a 2 hónapban (ekkor mentem az új dokihoz) a doki felfedezett egy 6 cm cisztát ami szerintem a clostitól alakult ki, pedig a clostira nem is volt szükségem és szedhettem volna akármeddig, úgyse használt volna. most kezdem a merckformint, utána remélem összejön. Úgyhogy lehet hogy neked is egy jobb és körülteintőbb mindenre kiterjedő kivizsgálás kellene.

2009. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam már ezen, mert ha minden rendben, akkor miért nem jön a baba?
2009. szept. 30. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál a kérdésed alatt azzal én is ugyanígy vagyok! de most azt mondta a doki h erőteljesebb peteérést csinálunk meg tüszőrepesztő szurit. hátha majd azzal! meg még azt is mondta ha már egyszer sikerült(sajna elment) akkor 2.-ra is fog! neked sikerült már????
2009. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 28. napon de semmi...még eddig...nem kiabálom el, mert mióta clostyt szedek mindig késik, 30-31 napra jön meg, de most annyiban másabb, hogy a 13. napi uh már 1 db 22-mm tüszőt láttak, ami repedőképes és 1-2 napja volt hátra, úgyhogy nem tudom...remélem most sikerül!
2009. okt. 1. 12:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elment a babád, biztos nagyon rossz lehetett, de fel a fejjel és kitartást neked!!!
2009. okt. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!