Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudtam hova rakni. Álom...

Nem tudtam hova rakni. Álom befolyásolás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sokszor mondtam már azt magamban éjjel, hogy "emlékezni fogok rá, mit álmodtam" és bevált. Akár csak az, hogy ha nagyon erősen koncentrálok valamire elalvás előtt, nagy részt azzal álmodok. De nem mindig válik be.

Hogyan lehet olyat csinálni, hogy azzal álmodjak, amivel akarok? Ahogy én csináltam, hogy nagyon koncentrálok rá? Vagy más mód nem lehetséges?

Értelmes választ, köszi


2011. júl. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Irányított álmok léteznek. Ha közvetlenül elalvás előtt gondolkodsz egy témával kapcsolatban, olyan dologról, amiről többet szeretnél tudni, megoldást, választ keresel, általában azzal álmodsz. Más módszerről nem hallottam még.
2011. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi ebben olyan nagyszám?mindenki tudja irányítani az álmait csak koncentrálnia kell és megalkotnia maga előtt a képet ennyi
2011. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20:24 ez nem mindenkinek val be...


kerdezo:az ejjel almomba mondtam:ezt nem fogok elfelejteni ha felkelek,nappal mindenre emlekezni fogok.na es csak 2 dolgora emlexek:a helyszinre ahol ezt mondtam

meg,hogy nagyon regi haverom azzal a csajjal kavart,akit epp elakarosz szedni lab alol...

2011. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!