Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már másodjára álmodom ezt....

Már másodjára álmodom ezt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már másodjára álmodom ezt,nem tudom jelenthet e valamit.Először azt álmodtam hogy egy régi osztálytársammal nyaralok(lány).Sosem tetszett annyira,de tény hogy nem néz ki rosszul de nem éreztem iránta semmit.Ma pedig futtottam éppen hazafelé,amikor hallottam hogy kiabálja a nevemet,utolér és átkarol aztán pedig csókolóztunk,és felébredtem.Vajon jelenthet ez valamit?Valamiért ez a mai álom nagyon bennem maradt,elég furán érzem magam.


2011. jún. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
vedd fel vele a kapcsolatot és lehet egész jól kifogtok jönni.vagy még azt jelentheti hogy hamarosan barátnőd lesz.
2011. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Lehet a tudatalattid dolgozik. Lehet nem a külsejére buksz, csak mikor hallod beszélni, vagy veled beszélget mégis nyomot hagy benned. Jártam én is így, mikor egy sráccal álmodtam, és rá néhány hétre összejöttünk.xD


És az mit jelent, ha azt álmodtam, hogy egy áruházból elloptam egy halom csokit? :DD

2011. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
azt hogy ne lopj xD
2011. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

@19:32

Azt jelenti,tolvaj leszel.;D

Hát igen,jól jönne egy barátnő az biztos.Ezután az álom után ráadásul tök magányos lettem.Köszi!

2011. jún. 29. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
nm:)
2011. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19:33


:D


Csak nem.:P:D

2011. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy vágysz rá. Vagy nem jelent semmit
2011. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!