Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Légyszives...

Mit jelenthet ez? Légyszives fontos!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam , hogy reggel felkeltem , és elmentem boltba , de velünk szemben lévő bolt nem volt nyitva így elmentem a rómaira , (nem tom mért oda van annál közelebbi bolt is) és mire vissza értem reggel 11 volt , és az osztályomat láttam tesiruhában ahogy iskola kört futottak, és gyors felmentem , hogy elkésteem ! Ránézte az órára ekkor azt mondtam : nagyon elkéstem , és felriadtam , megnéztem mennyi az idő de rájöttem , hogy vakáció van ! H.E.L.P.
2011. jún. 19. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azt, hogy hozzá voltál szokva ahhoz, hogy minden nap iskolába kell menned. Ha pedig valamennyire is szerettél menni iskolába akkor úgy érezted, hogy elkéstél mivel a szünet már elkezdődött és te még tudat alatt (akartál) jártál iskolába de mégse tehetted meg. Rohadt hülyén fogalmaztam de máshogy nem tudtam leírni, remélem értettél valamit:D vagyis a lényeget.
2011. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem meg még nem tudtad feldolgozni, hogy olyan sokat iskolába kell járni, és végre vége a "rémálomnak" egy időre!

Nekem van egy visszatérő álmom h elvették a fodrász bizonyítványom h még egy évet kell járni iskolába és visszakapom, hát kösz szépen nagyon rossz volt, és azt mondtam, hogy nem leszek akkor nem leszek fodrász! Vagy azt szoktam még, hogy újra vizsgázom...rrrrrrr :)

2011. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
THX! :)
2011. jún. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!