Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator! Légyszíves mesélj a...

Diator! Légyszíves mesélj a reptiliánokról! Hogy néznek ki, milyen a társadalmuk, mennyire fejlett a technikájuk stb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 22:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
2010. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Miből gondolod, hogy diator ilyeneket tud, mikor az imént vallotta be, hogy mindenféle cikkekből lopkod információt. Szart se tud.
2010. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
ne már, most ez a csóka lesz az új műsor a 404es számú ápolt helyett?
2010. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Igen az a link tökéletes amit az első küldött.

A raptorok és az emberek dns-ét összekeverve jöttek létre. A dulce bázison kísérleteznek az ilyen lényekkel. Nem tudok róla hogy lenne populációja. Viszont gondolataim szerint azért a raptorokkal keverték a dns-t az emberévvel, mert a raptorok voltak a csúcs ragadozok , és mindig csoportban dolgoztak. Ha nem haltak volna ki jelenleg is a raptorok lennének a csúcs ragadozok.

2010. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként ezt már valahol leírtam, már nem emlékszek, hogy hova. Egyébként én már lassan 3 éve vagyok az oldalon. Nem akarok 404 nyomába lépni csak érdekel a téma , és kösz, hogy engem kérdeztél.
2010. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
köszönöm mester, ilyen kérdésekkel mindig hozzád fogok fordulni
2010. nov. 23. 22:39
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
De jó lenne, ha még mindig ilyen raptorok uralkodnának a világon, nem kéne suliba járni :D
2010. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
és ha nem kellene suliba járnod, akkor pont olyan hülye matadnál, mint diator barátunk :-)
2010. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
44%

Diator nagyon jól látja a dolgokat (ezlrt fel is pontoztam) , azonban egy dologban téved. Nem az emberek hozták létre a reptiliánokat, hanem a Reptoid nevű idegen faj, akik a földi életre alkalmas szolgafajt akartak létrehozni, amelyek feltétlenül hűséges hozzájuk és segítségükkel uralkodhatnak az Emberiség felett.


Megjegyzem sikerült nekik, a reptilián alakváltók már köztünk vannak jó ideje.

2010. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
valahol azért jó nekik. én húszezreket költök rá hogy ilyeneket hallucináljak, mégse megy ilyen szinten. :)
2010. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!