Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomomba csigákat köptem ki!...

Álomomba csigákat köptem ki! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pontosabban,azt álmodtam,hogy vízet ittam,és lenyeltem a kiscsigákat,amit én kavicsnak néztem.Megnőttek bennem,és kiköptem őket.Néhány megakadt a torkomon,és segíteni kellett kiszedni.Próbáltam utána nézni mit jelenthet,de nem találtam semmi értelmeset.
2011. jún. 12. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Álmoskönyv, mint olyan hülyeség.

Az álmok az emlékeidet használják fel, és a vágyaid és szorongásaid jelennek meg bennük (ezért nem jó az álmoskönyv, mert bár vannak közös szimbólumaink, több mindenben különbözünk ezen a téren, mint egyezünk). Szerintem ez csak pusztán szorongás

2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valami kis zűrbe, lódításba kerülsz, ezek még semmiségek, mint a kavics. Aztán egyre jobban belekerülsz, egyre nagyobb a gond, és ez a csiga
2011. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma 20:06 ezek alapján: Keresed az alkalmat, hogy megsértődj (esetleg hogy duzzogj, tehát figyelmet szeretnél) Aztán rájössz hogy így rosszabb, és türelmetlenül várod hogy ez semmivé váljon, meg se történjen, "kitisztuljon", tiszázódjon
2011. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy nem szereted a csigát! Lefekvés előtt ne egyél többet csigát!!!
2011. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)))
2011. jún. 13. 19:44
 16/16 anonim válasza:
A csigákkal való undorító álom azonban nem biztos hogy jelent valamit.!Lehet hogy csak túl sokat ettél lefekvés előtt.Ez is kiválthat hasonló álmokat.MÁR ÉN IS TAPASZTALTAM! :)
2011. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!