Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1:Egy visszatérő álom,de csak évenként álmodom!:S

5.-ben is 6.-ban is és idén 7.-ben megint ezt álmodtam!


Az történik,hogy ott vagyunk a suliban angol órán(minden évben új az angol tanárunk)És arra kényszerít minket,hogy valami féle szertartáson vegyünk részt!

Amikor megérkezünk a helyre,egy kukorica táblánál vagyunk és egy fehér ruhás lány lebeg a levegőben és egy villám csap bele folyamatosan!Meg akarjuk menteni,de az angol tanárunk vmi boszorkány és nem engedi!

Szenvedünk vérzünk stb.,de mielőtt megmentenénk felébredek.

2: Ez még kisseb kormban volt,de ezt is megálmodtam 3x

A történet arról szól,hogy feltámad egy múmia és engem akar én meg bujkálok a városban...:/


2011. máj. 22. 12:35
 1/2 anonim válasza:
nekem is vannak hasonló durva álmaim, de nem nagyon foglalkozok velük, velem is volt olyan hogy valaki üldöz és bujkálok előle, viszont én egy nagy panelházban bujkáltam :D
2011. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg, nekem be szokott jönni. [link]
2011. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!