Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Mindig álmodok valamit. Volt olyan időszak amikor folyton viharral, tornádóval és vonatokkal álmodtam. Cifrábbnál cifrább dolgokat xx. Volt hogy a szemem láttára kentek fel az ismerőseim egy nagyobb kocsival egy embert a volt sulim falára. Sokszor volt hogy pl túszul ejtettek, életveszélbe kerültem, viszont sosem sérültem meg, mintha ott sem lettem volna, csak kívülről szemléltem volna a dolgokat, pedig beszéltek hozzám : ). Minden veszélyes álmomban volt mellettem egy ember, akire az álmom után nem emlékeztem, hogy ki, de ő végelmezett. Mintha egy idősebb férfi lett volna. Már kétszer álmodtam meteorral is, nagyon rémisztő volt, hallottam a vísítást, amikor lezuhant... utána évekig rettegetem a meteor érkezésétől annyira valósághű volt, de igazából ekkor sem lett semmi bajom.
2011. júl. 22. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnád leírni a teljes álmot?
2011. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Itt talán megtalálod, vagy legalábbis egyes részeit az álomnak: [link]
2011. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ember agya sokminden "cifra" dolgot kitalál.. az álmaidat nem tudod irányítani, és van, mikor abszolút nem kapcsolódnak az életedhez, csak úgy vannak. ez is csak úgy jött, nincs jelentősége, nemhiszem,hogy beteljesülne..ilyen nincs.szerintem. de kérdezz meg egy hívőt.
2011. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ezek naggyából azt jelentheti hogy egy olyan élethejzet előtt álsz ami elégé zavaros less felkavarja a lelked,rosszul érint.De lessz melletedd segitség nem leszel egyedül az hogy nem sérülsz meg az igazán jó jel mert bárhogy is alakuljon egyben maradsz és túl leszel a dolgokon.A lényeg hogy lelkileg légy erős,bátor ez a legjobb fegyver.

/Bettina Swan/

2011. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!