Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mint jelentenek ezek az álmok?

Mint jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1. Ezt tegnap éjjel álmodtam: Van egy hely ahova már nagyon régen szeretnék eljutni. Az álmomban ott voltam de körbe kerítés volt. Én nagy nehezen átmásztam, de ott volt egy tigris és megtámadott, így gyorsan ki kellett másznom.

2. Ez egy visszatérő álom. Általában pár hetente, havonta álmodom, mindig egy kicsit máshogy de a lényeg mindig az hogy jön egy tornádó, körülöttem mindent lerombol.


Remélem vki világossá tudja ezeket az álmokat tenni nekem. Köszi előre is!


2011. aug. 3. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A tornádót én is szoktam álmodni!Szerintem azért mert az ember számára a tornádó egyszerre gyönyörű és ugyanakkor rémisztő is!Meg talán érdekelnek hasonló dolgok!
2011. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez meglehet, de akkor is furcsa, hogy mindig visszatér ez az álom! :)
2011. aug. 3. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első álom:

Szerintem az,hogy valamit nagyon szeretnél-ez lehet kapcsolat,munka,vagy az utazás ugye.És lehet ha beteljesedne rosszul sikerülne,ez intő jel is lehet,vagy pedig még egyenlőre nem fog neked összejönni. De persze összejöhet némi szerencsével az életben:)

A tornádót sajnos nem tudom,bármi lehet!

2011. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. aug. 3. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez komoly figyelmeztetésnek tűnik, hogy mégse akarj oda menni.

Tornádó - repülőgép szerencsétlenség

Bocsánat

2011. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!