Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton lovakkal?

Miért álmodom folyton lovakkal?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodom lovakkal, és mindnek ugyanaz a tartalma:

Van egy lovam a hátsó kertben, de nincsenek megfelelő körülmények a tartásához. A ló mindig más színű, sokszor fekete vagy fehér, ritkán barna. Lovagolnék rajta, de nincs nyergem vagy kötőfékem, ezért szőrén ülöm meg, és egy madzagot vetek a nyakába, emiatt sokszor le is esek róla. De mindig vissza ülök, és folytatom a próbálkozást, ugyanis álmomban egyetlen célom van: lovagolni. Máskor meg lecsutakolnám a lovat, de nincs vakaróm vagy kefém.


Sokszor álmodom más helyeken is lovakkal, de hiába akarom, nem tudok rajtuk tisztességesen lovagolni. Vagy van nyereg de túl kicsi, vagy egyáltalán nincs, vagy a kötőfék hiányzik. Nagyon szeretem a lovakat és régebben lovagoltam is, titkos álmaim közé pedig egy saját paci tartása is tartozik de ez nagyon furcsa. Mit jelentenek ezek?


2011. máj. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Álmokban a lova jelentése:

sok pénz, szerencse, döglött ló: nyereség, és bő esztendő; nyargaló ló: sok munka, szürke ló: gond; fekete ló: kegyetlenség; fehér ló: öröm; lovagolni: szerencse

[link]

[link]

[link]

Hirtelen ennyi:))

2011. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hú, én is gyakran álmodom ehhez hasonlóakat. Akarok lovagolni, de elfogy a ló (én sem tudom hogyan), túl kicsi,leesem, ha jól emlékszem egyszer még ki is pukkant. Eddig SOHA nem tudtam álmomban lovagolni, pedig már 5 éve lovaglom igazából. Én is szeretnék saját lovat:)

Talán ezért álmodjuk mindketten ezt, mert szeretnénk, de nem kaphatjuk meg. (egyelőre!!!)

2011. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
irányítani akarsz a sexben
2011. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az nem valószínű, mivel egyenlőre annyi közöm van a szexhez, mint tehénnek a dobozos tejhez... (16 vagyok) :)
2011. máj. 14. 09:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy elnéztem a válaszokat, meg a bejelölt linkeket a ló jelentésének az álomfejtésben kb. ezer alakja van... úgyhogy még mindig tanácstalan vagyok. :( De azért köszi...
2011. máj. 14. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álomfejtés hülyeség, ne foglalkozz vele. Valószínűleg azért álmodsz ilyeneket, mert szeretnél egy lovat, de nem lehet.
2011. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!