Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ijedtem meg ennyire...

Miért ijedtem meg ennyire ettől az álomtól?

Figyelt kérdés

Több rossz álmom is volt az éjjel, mind ugyan annak a folytatása, nagyon félelmetes volt. Először nagymamámnál voltam, éjszaka volt, és olyanok történtek, hogy amiket letettem tárgyakat, és elfordultam, mire visszanéztem, eltűntek. Meg ott volt egy régi ismerősöm, aki különböző sztorikat mesélt, amik vele történtek meg, hogy szellemek megszállták. Aztán reggel lett, és egy csomó állatot megöltek aznap éjjel a környéken, ahogy mentem az utcán, láttam 3 halott kakast egymás mellett kiterítve a földön.. Aztán felébredtem, vissza aludtam, és a következő álom az volt, hogy felébredtem a saját ágyamban, mellettem a párom, és wc-re kellett mennem, és azt láttam, hogy a konyhában lévő 2 lámba felváltva fel és lekapcsolódik kb 15 másodpercenként. Megkértem a páromat, hogy jöjjön ki velem a wc-be. Jött is, lassan mentünk, mert féltünk, aztán hirtelen 3-an lettünk, ott volt még velünk valami nő is, mondogatta, hogy nem kell félni, aztán bementünk a fürdőszobába, és a szárítón teljesen más ruhák voltak, mint igazából, amitől annyira megijedtem, hogy felébredtem, mert tudtam, hogy valami szellem műve volt az egész.

És felébredtem az ágyamban, párom mellettem (ez már nem az álom). És pisilni kellett :( ÉS annyira be voltam sza.rva, hogy felébresztettem őt, de az álom miatt nem mertem megkérni, hogy jöjjön ki velem :( 20 percbe telt, meg egy felkapcsolt villanyba, mire sikerült összeszednem magam, hogy ki merjek menni. Aztán befelé valami nesztől megijedtem, és még vagy fél óráig nem mertem elaludni :(


Nem értem, miért ijedtem be ennyire ettől, azért már rég kinőttem ezt az éjszaka félek témát, 22 éves vagyok, 2 éve élek egyedül, tehát hozzászoktam, hogy nincs semmi mumus a sötétben, ráadásul egy nyuszival meg 2 papagájjal alszom egy szobában, úgyhogy a neszekhez is hozzászoktam már.


2011. máj. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha álmodban csak pisilni kell,ébren meg be voltál szarva akkor gondolhattad volna hogy nem válik igazzá.
2011. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Míg alszol, az agyad egy másik működési fokozatra kapcsol (pontosabban kettő között váltogat). Az álomban a fantáziád és az emlékeid keverednek. Teljesen természetes, hogy ezekhez érzelmi válasz is kapcsolódik. Alapjáraton én szeretek álmodni, de nekem is be szokott csúszni egy-két nagyon félelmetes álom. Ami nem is feltétlenül rémisztő, hanem csak rosszul élem meg. Szerintem Veled is csak annyi történt, hogy azért, mert például fáradt voltál, stresszes vagy eszedbe jutott álmod közben valami olyan élmény, amitől egyszer tényleg megijedtél, hogy így élted meg a dolgot. Előfordul, fel a fejjel! :)
2011. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze, reggel nevettünk már rajta, de éjjel valami hatalmas katasztrófának éltem meg az egészet
2011. máj. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!